Öğrencimin Yaptığı Oyun ve Animasyon/ Çöp Adam Bitti:)

Kodla Büyü

moonlight

Aktif Üye
Öğrencim çok değişik çalışmalar yapıyor hocalarım. Sizlerle paylaşmak istedim. Çöp adam çalışması var henüz bitirmedi. Bitirince onu da paylaşacağım.

Çöp Adam Animasyonu bitti hocalarım. Bakalım beğenecek misiniz.

Ekli dosyalar

• savaş.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 888
  • Çöp adam vs Kalem.rar
    434.6 KB · Görüntüleme: 188
Son düzenleme:
Daha 7. sınıfta ve bu kadar başarılı.. Maşallah.
Bence ilerisi yönlendirin ve takip edin hocam.. Ülkemizin böyle çalışkan bireylere ihtiyacı var.

Daha 7. sınıfta ve bu kadar başarılı.. Maşallah.
Bence ilerisi yönlendirin ve takip edin hocam.. Ülkemizin böyle çalışkan bireylere ihtiyacı var.
Çok haklısınız hocam. Kendisine oyununu paylaşacağımı söylediğimde bile çok mutlu oldu. En iyi yerlere gelmesi için çalışacağım.

Unity'ye filan başlasın. Yavaştan mobil oyun hazırlamayı öğrenir. Böyle giderse lise yıllarında hafiften para kazanmaya bile başlar oyunlarından.

Unity'ye filan başlasın. Yavaştan mobil oyun hazırlamayı öğrenir. Böyle giderse lise yıllarında hafiften para kazanmaya bile başlar oyunlarından.
Evet hocam. Çok haklısınız. Çocuk kodlamada başarılı bir o kadar da hayal dünyası zengin. Çıkardığı oyunlar animasyonlar her defasında beni şaşırtıyor. Resim yeteneği de var. Çocukta yok yok anlayacağınız. İsterim elbet parasını da kazansın. Hakediyor çünkü.

dersimizi önemseyen öğrencilerde çıkıyor. daha doğrusu somut bir şeyler yapan. tebrikler.

hocam çok başarılı, bunun kadar özel olmasa da özgün oyunlar tasarımlar varsa bizlerle paylaşır mısınız

Daha basit birşey bekliyordum ve açıp oynayınca şaşırdım :) 7. sınıf öğrencisi için çok başarılı bir çalışma olmuş. Sizi ve öğrencinizi tebrik ederim hocam

Vallahi bence bu oyunu apk formatına çevirsin. Ben şimdiden fanatik oldum, arada açıp oynuyorum canım sıkıldıkça.

Geri