Öğretmen B ve A2 mtsk görev

Kodla Büyü

alee_123

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba,
Mtsk sisteminde hem b hem de a2 belgem var fakat İlçe mem benden dilekçe isteyerek ya b'ye ya da a2'ye girmemi diğerinden vazgeçmemi istiyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba? Dilekçeyi b den verirsem a2de hiç görev alamayacakmışım.

hocam B A2 D C ehliyeti olan hocalarımız aynı günde 2 yada 3 farklı araç sınavlarına giriyor
söyleyenleri biraz yoracağı için uğraşmak istemiyorlar galiba
böyle bir çözüme başvurmuşlar

yanlış bir uygulama
bizim ilçede de bütün sınıf ehliyetleri sisteme işleniyor

Benden hangisini istediğime dair dilekçe istediler. B ya da a2'yi seç dediler. İlçeye de yeni atandım göze batmak istemiyorum ama uygulama çok mantıksız değil mi? Yönetmelik vs de bulamadım bununla alakalı

Hocam çok.mantiksiz,bazen o Sinavda sadece a2 yada sadece b oluyor.

A sınıfı direksiyon sınavları bana göre daha rahat olduğu için sadece A istemiştim ama Arada B ehliyet sınavı da çıkıyor. Önceden ilçe yapıyordu ama şimdi mebbisten görev sayısına göre çıktığından bence A ya da B farketmez. Mebbis ehliyet bilgini A ve B sınıfı olarak girmesi gerekiyor bence.

Hocam sistem söyle çalışıyor. A2 veya B den hangisinin 12 saatlik uygulama sınavına girdiysen ona göre görev alıyorsun. Aynı durum benim de başıma geldi. Ben B sınıfının uygulama sınavına girdiğim için mecburen B sınıfından sınava girebiliyorum.

Hocam sistem söyle çalışıyor. A2 veya B den hangisinin 12 saatlik uygulama sınavına girdiysen ona göre görev alıyorsun. Aynı durum benim de başıma geldi. Ben B sınıfının uygulama sınavına girdiğim için mecburen B sınıfından sınava girebiliyorum.
Sistem her yerde farklı o zaman. Ben de B sınıfından 12 saatlik uygulama dersi alıp sınavına girdim fakat ehliyet A ve B olduğundan çoğunlukla A sınıfının sınavları çıkıyor. Mebbis 'te her ikisi de yazıyor.

teşekkür ederim hocalarım. a'yı seçtim şimdilik ilerleyen aylarda sorun olması durumunda cimere başvurmayı deneyebilirim.

Geri