Öğretmen-Sağlık Çalışanı Eş durumu?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar... Öğretmenin sağlık çalışanı eşinin yanına eş durumu tayini isteyip gelmesinde bir sıkıntı oluyor mu? MEB sıkıntı yapmıyor değil mi?

Son düzenleme:
Eş özrünü reddeddtiklerini hiç duymadım. Bende eşim memur o sebeple istemiştim. Red olacaksa ne anlamı var ki zaten? Çıkmaz yada iyi okullar açılmaz o ayrı.

Eş özrünü reddeddtiklerini hiç duymadım. Bende eşim memur o sebeple istemiştim. Red olacaksa ne anlamı var ki zaten? Çıkmaz yada iyi okullar açılmaz o ayrı.
Sağlık Çalışanlarına Sağlık Bakanlığı red veriyor hocam. Bu konuda bayağı bi sıkıntı yaşıyorlar. Şartları var onların... A B C D grup bölgeleri var. Biraz karışık... Bildiğim kadarıyla MEB'in herhangi bir şartı yok galiba böyle.. İnşallah da hiç getirmezler böyle bir kural

Meb özelde ise belli bir süre sigortaya bakıyor. Onun dışında kamuda ise eş sadece mebbiste görünmesi yetiyor. Sigorta süresine bakmıyordu.

benim de bir sorum olacak arkadaşlar. 4d li öğretmenin yanına eş özründen gelebilir mi? bilen deneyimleyen var mı?

Merhaba arkadaşlar... Öğretmenin sağlık çalışanı eşinin yanına eş durumu tayini isteyip gelmesinde bir sıkıntı oluyor mu? MEB sıkıntı yapmıyor değil mi?
sadece tayininiz olduktan sonra 3 yıl içinde boşanırsanız geldiğiniz yere geri yolluyorlar. verdikleri yolluğu da yasal faiziyle geri alıyorlar.

Geri