Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Öğretmenler 15 veya yaz tatilinde ne yapar?

Konu, 'Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri' kısmında ozguryildiz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ozguryildiz

ozguryildiz Üye

Arkadaşlar özellikle 15 ve yaz tatilinde neler yapıyorsunuz? Tatile gitme imkanınız oluyor mu? Yada her ne yapıyorsanız anlatın işte :)

2. impartial

impartial Aktif Üye

Herkes hazır bekliyordu zaten, biri sorsa da tatilde neler yapıyorum anlatsam. biraz bildiklerini paylaşsan, biraz bilişim takılsan ya, olmaz mı?

t_sert85 ve Kosovali bunu beğendi.
  3. ozguryildiz

ozguryildiz Üye

hocam hedef kpss olunca bilişim ile pek ilgilenemiyorsun malum motivasyon toplamak gerek. gerçekten merak ettiğim için sormuştum ne var ki bunda

4. paradiso

paradiso Seçkin Üye Seçkin Üye

Duruma göre değişiyor hocam, bekarken ailemizin yanına giderdik, evlenince eşinin memleketine gidiyorsun, çocukla eskisi gibi çok dolaşma imkanında olmuyor. Çocukluyken yapılacak işler standart hızlı yaşayamıyorsun :)

posteki bunu beğendi.
  5. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Tatilde neler yapacağını yukarıda da belirtildiği gibi medeni durumun belirler :D Bekar adamın yapacakları başka olur. Evli adamın başka, evli ve çocuklu adamın başka :D Bir de memur maaşını 1 haftalık 5* otel ücretleri ile kıyaslayınca haklı olarak kızan arkadaşlar çıkabilir normaldir. 1 haftalık tatil için 9 ay taksit ödemek ne kadar mantıklı tartışılabilir.

6. camouflage

camouflage Aktif Üye

defall, omd ve taatoo bunu beğendi.
  7. inikat

inikat Süper Üye Süper Üye

nerede yaşadığına da bağlı bu biraz. Ben açtığım youtube kanalım için geliştirme ve yeni konular kitaplar araştırmak için zaman bulacağımı düşünüyorum bu yaz.
    Egede olduğum için bu civarı da arada gezerim. biraz da alan çalışması ile yaz biter işte

omd bunu beğendi.
  8. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bu yaz gezginler gibi yapacağım.Ankaradan başlayıp Ege tarafına trenle gezeceğim.Gece trende gündüz şehirde.Bol bol oyun oynayacağım.Eger gezmeme izin verirlerse istanbul ve sofya crytek stüdyolarının içini görmek istiyorum.

omd bunu beğendi.
  9. tanes

tanes Seçkin Üye Seçkin Üye

Paran varsa gezersin hocam, öğretmen maaşıyla kaç gün gezilir Allah aşkına neyse siz inşallah atanın da sonra tekrar konuşuruz, insan hala öğrenci psikolojisindeyken hayat toz pembe görünüyor

10. Yılmaz YALÇIN

Yılmaz YALÇIN Aktif Üye

Hocam yazın staja giden öğrencilerin iş ve işlemleriyle uğraşıyorum. Gerçi teknik sınıflarımız da kapandı artık 2 yıl sonra ne yaparız bilmiyorum. Tatil için ancak 1 hafta ayırabiliyorum. Stajdan arta kalan günler de ise robotik maker konusunda uğraşlar buluyorum kendime. Zaten 2 ay dediğin nedir ki çabucak geçiyor :)

11. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hocam tatile gitmek için para biriktirmek gerekiyor.Ben son 2 senedir böyle yapıyorum.Mesela okulda bayanların gününe katıldım.Mayıs ayında 3bin tl alacağım.5 sınav görevi de alırsak bunları da üstüne ekleyeceğim.Yazın bana tren yolculuğu öğretmenevleri yemek için yeter.
    Hele ki ev araba kredin varsa gezemiyorsun.Ben bunu 8 sene yaşadım.Tatillerde hep 8 sene evde idim.Şimdi borçlar bitti de ancak gezebiliyorum.Ailemin mersinde evi var.Bir de burada kalıyorum.

12. aekoydemir

aekoydemir Seçkin Üye Seçkin Üye

Fani dünya niye dağa, taşa, betona gömeyim paramı, en güzel yıllarımı krediye verip geçireceğime, gezebiliyorken gezeyim modundayım. Kötü bir ev sahibiyle karşılaşmadığımdan mıdır nedir, bir an önce ev alayım modunda olmadım hiç bir zaman. Hanım da çalışıyor bende, iyi kötü bir arabamız var. Küçük bir ilçedeyiz yıllardır, zaten çok para da harcanmıyor burada. Yazın hanımın memleketine, benim memlekete gideriz. Arkadan Mini Türkiye Turu tarzında arkadaşlar da birer ikişer gün kalarak gezeriz. Sonra 4-5 günde olsa bir otelde kalırız. Arada eve gelip, kıyafet vs. ikmali yapıp devam ederiz.

13. ozguryildiz

ozguryildiz Üye

hocam haklısın sanıyoruz ki öğretmenler o 2 ay tatili maldivlerde geçirecek, hayat işte tatilin/zamanın var ama paran yok

14. ozguryildiz

ozguryildiz Üye

tam aradığım kafa haklısın hocam memleketinde çalışmıyorsan gider çok birikim zor planlarınız güzel gideri var

15. ozguryildiz

ozguryildiz Üye

çok haklısınız hocam bu kafayı da sevdim. Türkiye de nereleri gezebildiniz hocam

16. aekoydemir

aekoydemir Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam arkadaşlar aynı yerlerde olduğu için genelde aynı yerlere gidiyoruz :) Ama 30 il falan gezmişizdir. Bir tek Güneydoğu ve Doğu Anadolu kaldı gitmediğimiz. Ben Van'da asker öğretmenlik yaptım, aracım yoktu o zaman, pek ortamda yapamadım, o yüzden gezemedim pek o civarları.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal