Öğretmenler Odası için bu Pc nasıl

Kodla Büyü
fiyatı çok uygun zira i5 540m işlemci mobil bir işlemcidir. Olası bir güncelleme yapmak istediğinizde işlemciyi ve anakartı beraber değiştirmeniz gerekecektir. Artı i5 serisinin 1. nesli. Günümüzde 8. nesil işlemciler varken 1. nesil performansını siz düşünün. Kötü mü derseniz öğretmenler odası için belki yeterli ama sonrasında problem yaşama ihtimaliniz de var hocam.
Hatta hdd'ye baktım 5400 rpm. Bu makine çok baş ağrıtacaktır. Birkaç aya da millet bu nasıl bilgisayar arkadaş çok yavaş demeye başlar.

fiyatı çok uygun zira i5 540m işlemci mobil bir işlemcidir. Olası bir güncelleme yapmak istediğinizde işlemciyi ve anakartı beraber değiştirmeniz gerekecektir. Artı i5 serisinin 1. nesli. Günümüzde 8. nesil işlemciler varken 1. nesil performansını siz düşünün. Kötü mü derseniz öğretmenler odası için belki yeterli ama sonrasında problem yaşama ihtimaliniz de var hocam.
Hatta hdd'ye baktım 5400 rpm. Bu makine çok baş ağrıtacaktır. Birkaç aya da millet bu nasıl bilgisayar arkadaş çok yavaş demeye başlar.
çok teşekkürler hocam kötü oldu bu valla tamda müdürü ikna etmiştim şimdi kararsız kaldım

https://www.hepsiburada.com/turbox-...monitorlu-masaustu-bilgisayar-p-HBV000002N486

fiyatı çok uygun geldi bana arkadaşlar müdürle konuştum almam için onay verdi.tavsiye edermisiniz özellikleri gayet iyi fiyatına göre neden bu kadar ucuz olduğunu çözemedim hala :)
Hocam sizi siz olun turbox markalı ürünlerden uzak durun. Bu şirketin mantığı şu PORSCHE GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN satmak. Siz ooooo iyi bilgisayar i5 i7 işlemcili 8gb ram var hemen almalıyım deyip bilgisayarı alırsınız. Ama o bilgisayar sizi değil birkaç yıl bir ay bile götürmez. Paranızı çöpe atarsınız benden söylemesi.

iş görmeye görürde ikinci el ben zamanında kullandım corel için şimdi müdür bey kullanıyor.

Hocam sizi siz olun turbox markalı ürünlerden uzak durun. Bu şirketin mantığı şu PORSCHE GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN satmak. Siz ooooo iyi bilgisayar i5 i7 işlemcili 8gb ram var hemen almalıyım deyip bilgisayarı alırsınız. Ama o bilgisayar sizi değil birkaç yıl bir ay bile götürmez. Paranızı çöpe atarsınız benden söylemesi.
valla yorumlarını okudum biraz herkes öve öve bitirememiş alışveriş siteleri kendi yazıyor galiba bu yorumları

valla yorumlarını okudum biraz herkes öve öve bitirememiş alışveriş siteleri kendi yazıyor galiba bu yorumları
yorumları bende okudum ama genelde kısa vadede yazılmış gibi geldi bana. uzun vadede nasıl olur bilemem. ofis uygulamaları için iş görmez değil ama birkaç ay sonra tantana ettirebilir. yorum yazanlar genelde fiyatına göre iyi daha ne olsun diye düşünüyorlar. Müdürünüz alsa anlamıyoruz aldık işi görüyor der ama size bunu dedirtmezler. Birde bilgisayar öğretmeni önerdiydi olur. :)
birde bu 1. nesil işlemcinin sıfır olması beni düşündürdü açıkçası. işlemci sıfır mı acaba?:rolleyes:

Geri