öğretmenler odası için masaüstü bilgisayar

Kodla Büyü

hakanharuny

Seçkin Üye
Seçkin Üye
öğretmenler odasında kullanılacak 1000-1250 arası i3 işlemcili ssd li bir sistem önerebilirmisiniz?

1000-1250 arası ssd ve i3 mü? ekranda olacak sanırım... pek mümkün değil bu fiyata..

Ekran olmayacak okulda ekran var ama şimdi fiyatlara baktım da baya yükselmiş gerçekten ama sizin önerinizi de alabilirim ssd konusunda sabitim diğerleri fiyata göre değişebilir

Ben olsam öğretmenler odasına 4 tane netbook alır ortak yazıcıya bağlardım.

Biz bir tane 1000 tl lik dizüstü bilgisayar aldık. Altı üstü not girilecek, yazıcıdan çıktı alınacak. Çok fazla özelliğe gerek yok. Yer de kaplamaz fazla.

Intel i3 6100 CPU-510 TL
MSI H110 Anahart -230TL
Adata SU800 128GB SSD - 210TL
Kingston 4GB DDR4 2133Mhz Ram - 140TL
Frisby FC-6815BS Kasa 110TL(Herhangi bir kasa olur fazla güç tüketecek bir parça yok)
Benim atölyede kullandığım cihazların konfigürasyonu, Mouse, Klavye ve 21" Philips monitör ile geçen haziranda tanesini 1000 TL ye almıştım. Şimdi yukarıdaki yazdığım parçaları alırsanız işinizi çok çok fazlasıyla görür.

hakanharuny' Alıntı:
Ekran olmayacak okulda ekran var ama şimdi fiyatlara baktım da baya yükselmiş gerçekten ama sizin önerinizi de alabilirim ssd konusunda sabitim diğerleri fiyata göre değişebilir

ekransız olursa, sadece ssd ve orjinal yazılımsız ile bu fiyata yakın bulabilirsiniz..

Buzkırıcı' Alıntı:
Ben olsam öğretmenler odasına 4 tane netbook alır ortak yazıcıya bağlardım.
Hocam netbook yerine tablet geleli çok oldu. :D Sizin hayaller çok maşallah.

İntel işlemcilerinde indirime gitti. Şu ara daha ucuza bir bilgisayar toplayabilirsiniz.

Geri