Öğretmenlerimizle 2023'e Projesi. Eğitici Eğitimi Nedir?

Kodla Büyü
eğitim veriliyor aldığınız eğitimi kendi ilçenizde öğretmenlere veriyorsunuz... Linke giriş yaparsanız yazıyor içinde

başvuran varmı arkadaşlar ben başvuru ekranını açtım ad soyad bilgileri giremiyorum alan pasif ama kaydettiğimde alan boş bırakıldı diyor anlamadım.

Ne olduğunu bilmiyorum ama size eğitim verilir, siz de sonra ilçe ilçe gezer, eğitim verirsiniz, diğer öğretmenlerin tribine katlanır, cebinizden para harcar, yolluk gelsin diye 6 ay beklersiniz.

Ne olduğunu bilmiyorum ama size eğitim verilir, siz de sonra ilçe ilçe gezer, eğitim verirsiniz, diğer öğretmenlerin tribine katlanır, cebinizden para harcar, yolluk gelsin diye 6 ay beklersiniz.

Hocam kesinlikle haklısınız ben resen bu tarz bir seminere katılmıştım. Katılmaz olaydım semineri vermek sıkıntı değil de öğretmenler çekilir dert değil...

örnek yarın ilçede karneyi verdikten sonra seminere gidecek tüm öğretmenler.yarin semineri verecek ogretmenesimdiden aciyorum

• Beğen
Tepkiler: mse
Çok güzel bir şey olsa herkese açık olmazdı. Giden yeterli olmazsa birileri resen görevlendirilir.

19.6 senede bir kere bakanlık hizmetiçi eğitim çıktı.Birileri istemedi herhalde tüm öğretmenlere açıldı.Ben katilmiyorum

Yeni
Çok güzel bir şey olsa herkese açık olmazdı. Giden yeterli olmazsa birileri resen görevlendirilir.:)) mantıklı aynen

hocam yerden göğe kadar haklı.2 sene önce şehir dışında ki bir eğitime katıldım(amaç biraz da tatil yapmaktı) katılmaz olaydım.döndüğümde okul okul gezmeler hocaların tripleri meb in istediği evraklar vs canımdan bezdirdi.o yüzden eğitici eğitimi tarzı seminerleri görünce detayına bile bakmıyorum.hiç gerek yok

ben başvuru yaptım ama buradaki yorumları okuyunca korktum biraz. başvuruyu geri çekme gibi bir seçenek var mı acaba?

Bizim okulda edebiyat öğretmeni bir arkadaş aralık ayında düzenlenene katıldı. Kahoot, edmodo, plicker vb. web tabanlı araçları vs. uygulamalı anlatmışlar. Arkadaş eğitimden memnun kalmıştı ama her BT öğretmeninin haberdar olduğunu düşündüğüm bu araçlar için şahsen ben gitmeyi düşünmüyorum. Bu arada eğitim Erzurum'da olmuştu ki MEB'de bir eğitim nerede verilirse, sonrakilerde genelde orada verildiğinden hareketle sonraki eğitimlerin de Erzurum'da verilebileceğini söylemek mümkün.

Geri