Okul öncesi kayıt işi yardim

Kodla Büyü

cihan_27

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Oğlumu ana okuluna kayıt ettim 2018 doğumlu İlk dönem sabahçı ikinci dönem öğlenci olduğunu söylediler. İkinci dönem işi bize uymuyor giriş çıkışlardan dolayı. Nakil işi oluyor mu 2. Dönem acaba. Teşekkürler.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama araştırın kulüp olan anaokulu varsa orayı tercih edebilirsiniz. Biz Aksaray'da kulüp uygulaması yapan anaokulu bulduk oraya gittik kayıt için başvurduk aldılar. Kulüp olan okullar adres vs bakmıyor diye biliyorum ama geç kalınmış olabilir biz mart nisan gibi yapmıştık. Kulüp derken bilmeyen varsa sabah normal anaokulu öğretmeni giriyor, öğle sonu da kulüp öğretmeni alıyor etkinlikler yapıyordu. Sabah 7:30'da açılıyor akşam 16:30'a kadar sürüyor böylece.

Öğle arası okulda yemeğini yiyordu.

Öyle bir imkan yoksa diyelim adres değiştirdiniz diyelim nakil neden olmasın. Bilmem anlatabildim mi? ;)

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama araştırın kulüp olan anaokulu varsa orayı tercih edebilirsiniz. Biz Aksaray'da kulüp uygulaması yapan anaokulu bulduk oraya gittik kayıt için başvurduk aldılar. Kulüp olan okullar adres vs bakmıyor diye biliyorum ama geç kalınmış olabilir biz mart nisan gibi yapmıştık. Kulüp derken bilmeyen varsa sabah normal anaokulu öğretmeni giriyor, öğle sonu da kulüp öğretmeni alıyor etkinlikler yapıyordu. Sabah 7:30'da açılıyor akşam 16:30'a kadar sürüyor böylece.

Öğle arası okulda yemeğini yiyordu.

Öyle bir imkan yoksa diyelim adres değiştirdiniz nakil neden olmasın.

Kulüp faaliyeti olan ana okulu için aylık ne kadar ücret ödeyeceksiniz acaba?

Nakil işlemi ana okullarında da var. Tabi boş kontenjan şartları sağlanırsa

Kulüp faaliyeti olan ana okulu için aylık ne kadar ücret ödeyeceksiniz acaba?

Nakil işlemi ana okullarında da var. Tabi boş kontenjan şartları sağlanırsa
Kulüp için ücretli öğretmen tuttu okul. Milli eğitim onu ödemiyor o sebeple asgari ücrete göre iş günü üzerinden hesaplayıp aylık bildirdiler. Tam aylara göre değişti ücret o da 900-1500 arası tuttu. Şubatta ocakta daha az ödedik.

Bizde istanbul'da bu şekilde çözdük. Bağımsız anaokullarında derslik sayısına göre iki - üç tane tam gün sınıfı açıyorlar. Okulda 3 kere yemek oluyor, kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı adı altında.

Tam gün olmadığı zaman, öğlenci sınıfa çok fazla talep ver. Herkes çocuğum ve ben sabah erken kalkmayalım. Çocuk öğleden sonra ayak altından çekilsin, ev işi temizlik yapayım diye çocuğu öğlenci yapmak istiyor.

Yalnız anne baba öğretmen olanlara, yardımcı olmayan okul idarecilerine yazıklar olsun. Durum ne olursa olsun, sizin çocuğa özel uygulama yapabilirler.

1 kişi fazla, 1 kişi eksik ne değişecek, sınıfta.

Geri