Okul Dergisi Kapak

Kodla Büyü

kentaki50

Üye
Okul dergisi kapak çalışmam:

4d325.jpg

görüşlerinizi bekliyorum.

Çok güzel görünüyor bence, elinize sağlık, 2. satırdaki harfler arasındaki boşluklar daha az olsa nasıl olurdu diye düşünüyorum.

elma şekerinin üzerindeki yazı iyi durmuyor. elma şekerinin altına çizgi yada bant çekerek alta yazabilrisin.
konu içeriklerindeki font karekterleri ve renklerle oynayıp daha sade ve modern durmasını sağlayabilirsin. Hatta küçük resim ekleyebilirsin.
orta bölüm güzel... tiff olarak kaydet...

arkadaşların yorumlarına katılmakla birlikte arka fon yeşil boğmuş biraz acık mavi eflatın turuncu gibi renler olabilir. Bunun dışında çok güzel

hocam derginin ismini vurgulamak babında "elma şekeri" yazısını büyük harflerle yazabilir ve de etrafını çerçeveleyebilirsiniz.Bunun dışında yıl1 sayı1 kısmını elma şekeri yazısının altına almanı tavsiye ederim.

Çok güzel olmuş eline sağlık hocam.. Empati Başkasının gözünden hayat kısmı gökkuşağı ile aynı renkte olduğu için tam okunmuyor biraz sağa kaydırın bence.

yazılar kenarlara çok yakın hocam içeriden başlamanız gerekli sonra sorun çıkar hatta yazılarınız bile kesilebilir.
okul ismi ve açıklamalar bence dergi adının altında ve küçük puntolarla olmalı.

ALPONLINE' Alıntı:
elma şekerinin üzerindeki yazı iyi durmuyor. elma şekerinin altına çizgi yada bant çekerek alta yazabilrisin.
konu içeriklerindeki font karekterleri ve renklerle oynayıp daha sade ve modern durmasını sağlayabilirsin. Hatta küçük resim ekleyebilirsin.
orta bölüm güzel... tiff olarak kaydet...
hocama katılıyorum bir de en alttaki EMPATİ "Başkasının Gözünden Hayat" yazısındaki G harfi gökkuşağının şeridiyle aynı renkte olmuş görünmüyor. "Başkasının özünden hayat" diye okudum en başta :))

Teşekkürler arkadaşlar :++: görüşlerinizi dikkate alıp yendien düzenleyeceğim. pazartesi matbaaya gidecek dergi.umarım güzel olur herşey.

Geri