Okul Dergisi

Kodla Büyü

tuana010

Site Gezgini
Arkadaşlar Müdür okul dergisi çıkarmamı istedi. Site içerisinde bir araştırma yaptım. Genelde program olarak Corel Draw önerilmiş. Ben bunu ve diğer programları kullanmayı bilmiyorum. Yüzüme gözüme bulaştırmadan öğrenip bir dergi çıkarabilir miyim?
Bazı arkadaşlar http://www.okuldergisibasimi.com sayfasından yardım alabileceğimizi belirtmiş. Müdürün bunu kabul edeceğini sanmam.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Sadece sizin değil hocam bizimde aynı şekilde okulumuzda dergi için görev dağılımı yapıldı ve dergiyle ilgili yayın kurulunda arkadaşlarla bilgileri toplamaya başladık.Sizden okul müdürünüz derginizi hazırlamanızı istemiş olabilir sizin tek yapmanız gereken www.okuldergibasimi.com ve www.okuldergisibasimi.net siteleriyle iletişime geçmeniz okulunuza kadar gelip derginiz ile ilgili her türlü konuda size teknik destek veriyorlar.Biz dergimizi şuan bu firmaya yaptırıyoruz ve gayet memnunuz ayrıca her sayfanıza anında müdahale etme ve değerlendirme imkanıda sunuyorlar sizde bence biran önce irtibata geçin emin olun memnun kalacaksınız.İyi Çalışmalar...

Bizim müdün bi ayağına kapanmadığım kaldı dergi çıkaralım herşeyi ben düzenlerim diye ama "tamam onu sonra şeyderiz" dedi.

Geri