Okul Duvarlarına resim yapıcaz..

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
okulumuzda bi görsel sanatlar ya da TT öğretmeni yok..bunu diğer öğretmenlerle yapmaya karar verdik..öyle aramızda yetenekli filanda yok..sadece okulda yeni bişeyler yapmak bizde okula girerken içimiz açılarak girmek istiyoruz.anlıycanız öğrencilerden daha çok bizim ihtiyacımız var bi yeniliğe:) bu nedenle okulun iç ve dış cephe duvarlarına derslerle alakalı dev resimler çizmek istiyoruz. resimleri projeksiyonla yansıtıp eskizlerini çizicez önce sonrada boyamaya geçicez.
fakat tam anlamıyla deneyimimiz olmadığı için projeksiyonla yansıtabilecek net resimlere ihtiyacımız var. elinde böyle resimler olan varmı? ya da nereden bulabilirim?
duvarları bu şekilde boyayan deneyimli arkadaşlar ne tavsiye edersiniz?
sizinde fikirlerinizi almak istedim..

hocam yapılan bir sürü yer var sorduğum bu değildi..temiz ana resimler..duvara yansıtılabilecek şekilde olanlar. yoksa yapılmış bir sürü duvar resmi bulmak mümkün

Öncelikle ne tür resimler yapmayı düşünüyorsunuz buna karar verin. Ardından vektörel resim sunan sitelerden aratarak bulabilirsiniz.

heh! işte bu:) bi türlü ismini bulamadık..vektörel çizim:) teşekkürler ocam

daha dün okul hayat olsun projesi adı altında bir grup kütüphanemize katkıda bulundular.bunun yanında dedğiniz gibi projeksiyon ile resim yansıtıp kütüphane duvarına çizim yaptılar.perdeleri cekınce mumkün hocam ama okulun dıs duvarında projeksıyondan faydalanabılecegınızı sanmıyorum.gun ısıgı engelleeecektır.

gece çizicez..ddoğrudur..fakat temiz vektörel çizimler derslerle alakalı biraz zor bulmak:) bakınıyorum hala

Geri