okul face grubu

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
müdür yardımcısı var okulda ne olursa sürekli fotoğraf çekiyor sonra facede paylaşıyor 2 alkış üç tane nokta gülen yüz patlatıyor onun yüzünden o kadar emek verdiğim web sitesine giren yok. onun paylaşması 2 dakika sürmüyor benim bi dünya zamanım gidiyor 3 haberi 1 günde girdiğim günler bile oldu . söylüyom anlamıyorda okulda whatsapp ta yasakmış ta onu da kullanıyoruz bunu niye kullanmayalım diye bir de sırıtıyor uyuz oluyorum. müdür yardımcısı olanın yürüyüşü değişiyor nasıl bir meslekmiş anlamadım gitti. eğitim sistemi işte böyle idareciler yüzünden hep geriliyor

Resmi kurumların resmi adresleri olur.
Sosyal Medya özgür ortamdır.
Yarın veli veya öğrencinin biri küfürü bastığında, kelime hatası yaptığında ya da kendi telefonundaki mühtescen bir fotoyu attığında sorumluluk kullanıcının ama rezillik kurumun olur.
O yüzden ben web sitesi dışında hiçbir yere üye değilim. Gerek görmüyorum. Şak şak çı idareciler ve öğretmenler gibi olmaya gerek yok.

bizim okulun faceboook grubu var ama ben kurmadım daha önce vardı yetkiyi elime aldım kimseye paylaşım yetkisi vermedim sadece okul sitesini paylaşıyorum sonuçta yok demiyolar var ama kullanamıyorlarda tek link var grupta oda resmi websitemize yönlendiriliyor kafayı kullanın millete yok çekmiyorum ama sadece benim istediğimi yapıyorlar :) :D

Geri