Okul için masaüstü PC

Kodla Büyü

betül66

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. OkulumuZun öğretmenler odasına bir masaüstü Bilgisayar alacağız 5000tl bütçemiz var. Hızlı olsun isteniyor özellikle. Ben biraz baktım Hepsiburada ve trendyolda uygun fiyatlı PC’ler var ama bazılarında eksik parça falan gelenler olmuş. Önereceğiniz bu bütçeye uygun PC ve alabileceğim internet sitesi fikirlerinizi almak isterim

Merhaba arkadaşlar. OkulumuZun öğretmenler odasına bir masaüstü Bilgisayar alacağız 5000tl bütçemiz var. Hızlı olsun isteniyor özellikle. Ben biraz baktım Hepsiburada ve trendyolda uygun fiyatlı PC’ler var ama bazılarında eksik parça falan gelenler olmuş. Önereceğiniz bu bütçeye uygun PC ve alabileceğim internet sitesi fikirlerinizi almak isterim
hocam parçaları kendiniz alıp toplayın ilk olarak fiyata bakın

şunu ıncele hocam

Ekli dosyalar

• PDF YAZDIR.rar
    98.1 KB · Görüntüleme: 90
biz 3 tane aldık çok memnunuz.hem tasarım hem performans hem yer kaplamaması açısından

Teşekkür ederim hocam bu özellikler tam istediğim gibi biraz daha az maliyet olsa daha iyi olur bana çünkü monitör falan da olacak
Hocam ortalama bır monıtor 1000 tl cıvarı gerekırse 2. el alın ya da başka okullardan ısteyın all ın one ürünlerin ileride upgrade edilip edilmediğini bilmiyorum o yuzden netbir şey diyemeyeceğim

Hala fikirlerinizi bekliyorum ☺️
Hocam önce öğretmenler odanızın neye ihtiyacı var onu belirleyin. 24 öğretmenli okulda Çok fonksiyonlu Fatih projesi yazıcısı bağlı, wifi özellikli minibook ile 2 sene çalıştık. Minibook da değil aslında, windows yüklü tablet. hani şu zincir marketler de bile satılan HDD olmayan dahili klavyesi olan dokunmatik şeyler. Paranızı çöpe atmayın. Neticede öğretmenler odasında GTA 5 oynanmayacak :) Kolay ödenek bulamıyoruz, uzun yıllar kullanılabilsin diyorsanız en az i5 işlemci, 240 GB SSD, 4 GB ram işinizi görür. Ayrıca Freedos ürünleri daha ucuza bulabilirsiniz.

buna bak hocam

Ekli dosyalar

• Sepet - incehesap.com.rar
    367.2 KB · Görüntüleme: 26
Hocam önce öğretmenler odanızın neye ihtiyacı var onu belirleyin. 24 öğretmenli okulda Çok fonksiyonlu Fatih projesi yazıcısı bağlı, wifi özellikli minibook ile 2 sene çalıştık. Minibook da değil aslında, windows yüklü tablet. hani şu zincir marketler de bile satılan HDD olmayan dahili klavyesi olan dokunmatik şeyler. Paranızı çöpe atmayın. Neticede öğretmenler odasında GTA 5 oynanmayacak :) Kolay ödenek bulamıyoruz, uzun yıllar kullanılabilsin diyorsanız en az i5 işlemci, 240 GB SSD, 4 GB ram işinizi görür. Ayrıca Freedos ürünleri daha ucuza bulabilirsiniz.
Aynen hocam haklısınız

Arkadaşlar belirledim bilgisayarı teşekkür ederim. bir de bana teknik şartname lazım elinde örneği olan var mı?

Arkadaşlar belirledim bilgisayarı teşekkür ederim. bir de bana teknik şartname lazım elinde örneği olan var mı?
Merhaba hocam, ilçemiz mal müdürlüğü bu formatı kabul ediyor. Listedeki alışverişi bizzat ben yaptım.

Ekli dosyalar

• Teknik Şartname.rar
    13.4 KB · Görüntüleme: 37
hocam o makıneyı okadar ucuza nasıl verıryorlar ıyı yakalamıssınız ama bence yıne de sıkayet varda sıkayetlerı kontrol edın derım

Son düzenleme:
Cihazın işlemcisi 4. Nesil, ramler DDR3
Birçok yeni nesil i3 işlemci bu modelin kat kat üstünde performans sunar.
İşlemci seçerken i5 i7 olaylarına bakıyoruz fakat nesil ve model olayı gözümüzden kaçıyor bazen
nacizane yeni sistem toplayacaklarin dikkatine sunmak için yazmak istedim.
bir de acaba hangi anakarti hangi Rami kullanmış oda onemli

Son düzenleme:
Cihazın işlemcisi 4. Nesil, ramler DDR3
Birçok yeni nesil i3 işlemci bu modelin kat kat üstünde performans sunar.
İşlemci seçerken i5 i7 olaylarına bakıyoruz fakat nesil ve model olayı gözümüzden kaçıyor bazen
nacizane yeni sistem toplayacaklarin dikkatine sunmak için yazmak istedim.
Ddr4 diyor ozelliklerinde hocam en büyük dez avantajı f serilerinde Ekran kartı desteği olmaması diye biliyorum

Geri