Okul için Renkli Yazıcı Tavsiyesi

Kodla Büyü

imercan

Aktif Üye
Arkadaşlar 900 - 1000 TL ye kadar okul için renkli yazıcı tavsiyeniz var mı? Tercihim tankı olması.
Sizler ne önerirsiniz?

Arkadaşlar 900 - 1000 TL ye kadar okul için renkli yazıcı tavsiyeniz var mı? Tercihim tankı olması.
Sizler ne önerirsiniz?

Hp ink tank 415 kullanıyorum çok memnunum ama bu fiyat aralığı için pahalı. İnk tank 115 aynısı wifi yok sanırım. Aradaki farka bakıp alabilirsiniz. Ben aldığında 415 800-1000 tl, 115 ise 400-500 aralığında idi.

Bulursanız lazer de olabilir.

Lazerde toner olayı nasıl çabuk tükeniyor mu? Tonerlerin fiyat durumu nasıl hocam?

Hp ink tank 415 kullanıyorum çok memnunum ama bu fiyat aralığı için pahalı. İnk tank 115 aynısı wifi yok sanırım. Aradaki farka bakıp alabilirsiniz. Ben aldığında 415 800-1000 tl, 115 ise 400-500 aralığında idi.

Bulursanız lazer de olabilir.

Lazerde toner olayı nasıl çabuk tükeniyor mu? Tonerlerin fiyat durumu nasıl hocam?
Lazer kullanmadım hiç ama tanıdıkta brother var memnun ama toneri nasıl bilmiyorum. Ben alırken bilgisayarcı arkadaşıma danıştım lazer alma tanklılar yavaş ama baskı performansı daha iyi dedi. Donma kuruma işini sordum haftada 7-8 sayfa baskıda donmuyor, eskisi gibi değil dedi aldım. 1 yılı geçti 1500 sayfa baskı aldım oğlumun dersi için, en iyi kalite baskıda 10 kadar fotoğraf bastım toplamda 2000 sayfayı bulmuştur fotoğraflarla. Baskı kalitesi taslakta hızlı ve ekonomik olsun diye. Tankların durumu aşağıdaki gibi; içinde 1'er renkli ve 2 tüp siyah çıktı. Siyah 1 tüp açılmadı duruyor. Siyah ilk tüpün yaklaşık yarısı duruyor doldurduktan sonra. Hp'nin bir sıkıntısı ki bu da satıcıdan kaynaklı. içindeki orjinal tüpleri alıp muadil koyuyor orjinali de ayrı satıyorlar. Buna dikkat edin düşünürseniz. Diğer markalarda da görmüştüm o ibareleri. Ben o sebeple hepsiburada da mediamarktan aldım orjinali geldi. 50-100 aşağı başka satıcılarda da vardı. Gittigidiyor, n11 de. Onlarda yazıyor açıklamaya.

Son düzenleme:
Geri