Okul kat krokisi

Kodla Büyü

siyanur86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Müdür yardımcımız okulun kat kat krokisini çizmek istiyor. Bunu yapabileceğimiz bir program var mı acaba arkadaşlar? Nasıl kat krokisi çizeriz *

hocam ekte excel dosyası olarak yolluyorum, isterseniz autocad formatında da atabilirim

Ekli dosyalar

• kat yerleşim planı.rar
    29.9 KB · Görüntüleme: 4,497
katlar birbirine benzediği için tek katı ve birbirine benzemeyen katları photoshopta çizdim ve resim olarak kaydettim daha sonra publisher'a atarak her kat için ayrı ayrı sayfalar oluşturdum. Bir katta sınıf isimlerinin nasıl olduğunu müdür yardımcımıza gösterdim ve geri kalan kısmını kendisi halletti.

"home plan pro" elimde var ama 8 mb harika program. bbn kabül etmedi nereye yüklemeliyim??

Hocam MS Visio ile çok rahat ve kaliteli işler çıkarabilirsin. Ben de ilk dönem bu program ile yaptım ve çok da güzel oldu. Hatta büyük boy renkli baskı da yaptırıp okula astık. Özellikle baskı yaptıracaksan çok ideal bir program.

Visio hocam. Ben geçen yıl yapmıştım. Örnek olması açısından ekliyorum

Ekli dosyalar

• OKUL KAT PLANI simge renkli.rar
    146.4 KB · Görüntüleme: 1,285
arquebus' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
Visio hocam. Ben geçen yıl yapmıştım. Örnek olması açısından ekliyorum

Hocam hangi program ile hazırladınız söylermisiniz.

teşekkür ederim hocam bende autocad ve 3D Chief architect ı kullanmayı biliyorum ama bana basit bir şey lazim çok vaktimi almayacak bu işimi görür tekrar teşekkürler.

Geri