Okul Krokisi

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
Sabotaj planı için hazırladığım okul krokisi..
eleştrilerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• son.png
    son.png
    116.1 KB · Görüntüleme: 3,935
hocam elinize sağlık. bizimki dikdörtgen olduğundan geçen sene excel'de yapmıştım bu senede kullanıldı. :mrgreen:

sayın hocam elinize sağlık başta bende düşündüm excelde yapmayı hatta geçmişte bina içi planı da excelde yapmıştım çokda işe yaramıştı bu sefer vektörel bir çizim yapayım dedim :)

Geçen yıl visio ile yaptığım çalışmaya ben bile vay be demiştim. Biçilmiş kaftan.

sayın arkadaşlar visio özellikle kat planları için biçilmiş kaftan ancak bina dışı kroki için yetersiz olacağını düşündüm ben

bidene' Alıntı:
sayın arkadaşlar visio özellikle kat planları için biçilmiş kaftan ancak bina dışı kroki için yetersiz olacağını düşündüm ben
Haklısınız hocam. Sızınkı zaten güzel olmuş.

online çizim siteleri üzerinden yapmanızı tavsiye ederim arkadaşlar.. dosya ekleme yetkim olmadıgı için çizdigim krokiyi gönderemiyorum.. oldukca profosyonel siteler var ücretsiz biraz araştırın derim...

bidene' Alıntı:
hocam isim verseydiniz bari :)

benimki biraz acele ve acemice oldu vakti olanlar için oldukca güzel kapsamlı planlar yapılabilir... 3 boyutlu görüntülerde alabilrsiniz bu siteden...

okul adını sildim neme lazım :))) gizli bilgi falan derler başımızı yakmayalım :))

Geri