Okul logo çalışması

Kodla Büyü
sormak istediğim cembet etrafına yazyı nasıl yazıyoruz cembere yazıyı nasıl sabitliyoruz

alpi' Alıntı:
sormak istediğim cembet etrafına yazyı nasıl yazıyoruz cembere yazıyı nasıl sabitliyoruz
Önce çember çiz sonra yazıyı yaz. Sonra ikisini de shift tuşuyla seç. Sonra text menüsünden attach to path yap bu kadar :wink:

Ekli dosyalar

• okullogoson.jpg
    okullogoson.jpg
    143.5 KB · Görüntüleme: 1,816
genzo' Alıntı:
alpi' Alıntı:
Önce çember çiz sonra yazıyı yaz. Sonra ikisini de shift tuşuyla seç. Sonra text menüsünden attach to path yap bu kadar :wink:
text menusu nerede photoshopta

custom shape tool ile bir daire çizin hocam sonra text aracı ile kenarına gelin imleç yatay olur zaten görürsünüz sonra tıklayıp yazabilirsiniz.

Hocam öncelikle elinize sağlık..

Yalnız bana biraz fazla karmaşık gibi geldi. Bence logo veya amblemde logotype karışık form, geçişler, resimler ve dolu degradelerden asla oluşmamalı ( yada ben sade tasarımları seviyorum :) )...

Yani bölümleri tek tek ifade eden resimleri bırakmak yerine mesleki eğitim anlatan 1-2 resimi yada vevektörü koysanız daha iyi olurdu diye düşünüyorum...

Saygılar...

Geri