Okul otamayon yazılımı arıyorum yardımcı olabilirmsiniz.

Kodla Büyü

netegitmen

Site Gezgini
Selamlar. Arkadaşlar bana okul otamasyon yazılımı lazım. Hangi devirde kaldık demeyin. Ben Bilim sanat merkezinde çalışıyorum ve bizim e okulumuz yok. :) ne yapalım artık. Okul işlerinde kullanmak için yazılım bulamadım elinde olan varsa sevinirim.

aybr' Alıntı:
Program access ile hazırlanmış.Kullanım izinli bir program.Okul Müdürü bir arkadaşın ürünü ben programı halen kullnıyorum. Benim düşüncemi sorarsanız program bir harika.

http://okulweb.meb.gov.tr/42/12/711016/

İNDİRİN BAKIN DEĞERLENDİRİN.YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ. PROGRAMDA KARŞILAŞTIĞINIZ HATALARI PROGRAM ÜZERİNDE BULUNAN E-MAİL ADRESİNE BİLDİRİNİZ...
1- Okul-Aile birliği işlemleri
2- Personel işlemleri (sevk, ekders, izin, terfi, haftalık ders programı, bilgi girişi)
3- Öğrenci işlemleri (e-okul var ama öğrenci sayısı az olan okullar için kullanışlı)
4- Raporlama işlemleri
5- Resmi yazışma işlemleri (gelen-giden)

YENİ EKLENENLER:
1- PERSONEL SİCİL a)A3 sicil yazdır b) A4 sicil yazdır c) Sicil tutanağı d) Sicil kaydı yap
2- GİDEN EVRAK a) A5 resmi yazı yazdırma b) A4 ikili yazdırma
Bunların Yanında:
1) Okul aile birliği hesapları
2) Ana sınıfı iş ve işlemleri
3) Personel işlemleri
4) personel sicil işlemleri
5) Öğrenci işleri
6) Öğrenci aidat işlemleri
7) yazışmalar
8) Taşıma işlemleri

(Program Necmi KARACA'ya aittir.)

aybr' Alıntı:
aybr' Alıntı:
Program access ile hazırlanmış.Kullanım izinli bir program.Okul Müdürü bir arkadaşın ürünü ben programı halen kullnıyorum. Benim düşüncemi sorarsanız program bir harika.

İNDİRİN BAKIN DEĞERLENDİRİN.YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ. PROGRAMDA KARŞILAŞTIĞINIZ HATALARI PROGRAM ÜZERİNDE BULUNAN E-MAİL ADRESİNE BİLDİRİNİZ...
2- Personel işlemleri (sevk, ekders, izin, terfi, haftalık ders programı, bilgi girişi)
3- Öğrenci işlemleri (e-okul var ama öğrenci sayısı az olan okullar için kullanışlı)
4- Raporlama işlemleri

YENİ EKLENENLER:
1- PERSONEL SİCİL a)A3 sicil yazdır b) A4 sicil yazdır c) Sicil tutanağı d) Sicil kaydı yap
Bunların Yanında:
3) Personel işlemleri
5) Öğrenci işleri
7) yazışmalar
8) Taşıma işlemleri

Hocam kusura kalmayın okul açıldı program lazım. Linkte sıkıntı var herhalde tekrar link alabilirmiyim

hocam bilsanın karma programı işinizi görür niyetimce ek olarak bilsa kurs takip yazılımınıda kullanabilirsiniz. temsilciliklerine danışın isterseniz ve program isteğinde bulunun

aybr' Alıntı:
aybr' Alıntı:

4- Raporlama işlemleri

YENİ EKLENENLER:
Bunların Yanında:
3) Personel işlemleri
5) Öğrenci işleri
7) yazışmalar
8) Taşıma işlemleri

bu programı nasıl indirebilirim