Okul Outlook hesabında sorun

Kodla Büyü
Hocam eğer outlook kurmuşsanız mailleri silersiniz, ama web sitesine bağlanıp silmeye kalkışırsanız silmekte
zorluk yaşarsınız belki bir kısmını silebilirsiniz ama yeni mail alamazsınız. Tek çözüm bence outlook da hesap ayarını kaldırıp tekrar kurmaya çalışın..

outlook>araçlar>hesaplar>mailpopmeb.k12.tr>özellikler>gelişmiş>iletilerin bir kopyasını sunucuda bırak tikini kaldır.

hardeniz' Alıntı:
arkadaşlar okul hesabına yeni mail gelmiyor. Web üzerinden giriyorum."http://mail.meb.k12.tr/ " adresinden girdiğimde mailleri silemiyorum. hata veriyor. Ayrıca Outlook sildiğim mesaj Gelen kutusundan silinmiyor. Kota %100 dolu gösteriyor. Bu sorunu nasıl çözeceğiz arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Benimde başıma gelmişti. me.k12.tr de gelen kutusundaki mesajlar ilkönce silinmiyor gibi. Ama bir süre sonra silindiğini göreceksiniz. Site kendini güncelledikçe ( 5-10 dak sanırm) silinmiş görünecek ve bir süre sonra diğer mesajlarıda alacaksınız. Ortak klasörlere gelen mailler silinmiyor bu arada. Ama kotayıda işgal etmediğini okumuştum sanırım. İşinize yaramayan ortak klasörleri kaldırabilirsiniz. Arkadaşın dediği gibi tik işaretiini kaldırmak lazım.

Geri