Okul Siteleri İçin Mezunlar Sayfası

Kodla Büyü

ahmetfx

Süper Üye
Süper Üye
Bir türlü fırsat bulup da hazırladığım şablona (ziyaretçi defteri ve anket altyapısına) uyarlayıp yayınlayamadığım mezunlar sayfası bölümünün kurulum ve şablona entegre edilmesinden bahsedeceğim. Daha önce de belirttiğim gibi gelişmiş bir sistem değil, fakat bu konuda oldukça istek almamdan dolayı bu yazıyı yazdım. Vakit bulabilirsem istekleriniz ölçüsünde bu sayfayı daha da geliştirebiliriz.

Örnek:
http://okulweb.meb.gov.tr/47/01/540330/mezunlar.html

mezuntanitim.png

Kurulum ve Kullanım:
http://bilgi.biltek.info/calismalar/bitirdiklerim/okul-siteleri-icin-mezunlar-sayfasi_y230.html

Ellerinize sağlık hocam, süper olmuş...

Yalnız mesajda Buraya yazısına link vermeyi unutmuşsunuz, sanırım buraya bağlantı eklenecekti :)
İlk Adım:
Şayet daha önce hiçbir şekilde önceki yazılarımda anlattığım (ziyaretçi defteri ve anket konularında) PHP&MYSQL destekli dinamik alana sahip değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz bir hesabın nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlar mezunlar sayfasında çeşitli geliştirmeler yapıp siteye tekrar yükledim.

güncellemeleri bizlerin istekleri doğrultusunda yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim.. yeniledim sayfamı ve tam istenilen gibi oldu :alkis:

storm' Alıntı:
güncellemeleri bizlerin istekleri doğrultusunda yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim.. yeniledim sayfamı ve tam istenilen gibi oldu :alkis:
Sağolun hocam. Ek olarak birkaç görseli değiştirdim ve yeni üyeliklerde yöneticiye e-posta gönderilmesini sağladım. Yakında Ajax ile kullanımı daha pratikleştireceğim.

Güncelleştirmeler (08.02.2012) :
  • Görselliği artırılmış form öğeleri (düğmeler, metin kutuları ve listeler)
    Jquery ile açılan mesaj gönderme kutusu
    Daha düzenle kodlama
    Bilgi, uyarı ve hata mesaj bildirimleri
    Üye olmayanların da kayıtlı mezun öğrencileri listelemesine izin verildi.
    Özel mesaj ve üye silme işlemi sırasında artık onay isteniyor.

Güncelleştirmeler (09.02.2012) :
  • Listelemede yeni üye olan mezunlar vurgulanıyor.
    Yeni üyelikler e-posta ile yöneticiye bildiriliyor.

Hocam teşekkür ederim. okul sitesinde kullandım çok başarılı bir çalışma. ben dün kurdum mezun sayfasını. hangi dosyaları değiştirmem gerekiyor bugünkü güncellemeler için

mu_korkmaz' Alıntı:
Hocam teşekkür ederim. okul sitesinde kullandım çok başarılı bir çalışma. ben dün kurdum mezun sayfasını. hangi dosyaları değiştirmem gerekiyor bugünkü güncellemeler için
Ayarlar dosyanız dışında diğerlerinin üzerine yazmanızda sakınca yok hocam.

Ben çıkış yapıldığında farklı bir sayfaya yönlendirmeyi ve mezuniyet tıllarını değiştirmiştim.
bütün dosyaları üzerine yazdığımda aynı sorunla karşılaşmaz mıyım?

Şu an çıkış yapıldığından okul sitesine yönleniyor. (önceden mezunlar.html olarak kalmıştı.) Tüm dosyaların üzerine yazarsanız bu durumda değişiklikleriniz kaybolacaktır..

Geri