Okul Sitelerinden Sorumlu MEB Bilgi İşlem Dikkatine

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Inşallah bu başlığı okuyup bir an önce gerekli iyileştirme uygularsınız..
Haber , duyuru resim video vb. yüklerken yayımlarken hergün sıkıntı yaşıyoruz.
Lütfen lütfen lütfen "ÇÖZÜM"

NOT:
Hergün okullarımıza yazı geliyor EBA kullanımı konusunda ne yazık ki bu yıl sisteme giriş konusundaki degisikliginiz hem öğrenci hem de öğretmenler için zorluk çıkartıyor

Inşallah bu başlığı okuyup bir an önce gerekli iyileştirme uygularsınız..
Haber , duyuru resim video vb. yüklerken yayımlarken hergün sıkıntı yaşıyoruz.

NOT:
Hergün okullarımıza yazı geliyor EBA kullanımı konusunda ne yazık ki bu yıl sisteme giriş konusundaki degisikliginiz hem öğrenci hem de öğretmenler için zorluk çıkartıyor

Hocam,

1. Sunucuda şu an güncelleme yapılıyor.

2. Eba Bilgi işlemde değil Yeğitek'te

Hocam,

1. Sunucuda şu an güncelleme yapılıyor.

2. Eba Bilgi işlemde değil Yeğitek'te

Peki hocam,

Eba daki sıkıntının bir an önce çözülmesi için lütfen Yeğitek deki yetkililer gerekli iyileştirmeyi yapsınlar.

Not: Pazartesinden bu tarafa okul siteleri sorunlu çalışıyor... demek güncelleme uzun sürüyor...

Bu Eba'daki şifre meselesi nedir ya, sahadan uzak elemanlar, öğrenciye ve bize sıkıntı vermekten öte gitmiyorlar.

Ben de iki gündür okul sitesine giremiyorum. Ayrıca, okul adresini değiştirdikten sonra sitemiz hiçbir şekilde arama sonuçlarında çıkmıyor. Bunu düzeltmek için panelden Google doğrulama yaparken de hata veriyor. Tamamen sunucu kaynaklı bu hatayı destek birimine ilettiğimde ise ya hiç cevap verilmiyor ya da farklı bir tarayıcı deneyin gibi cahilce bir yanıt geliyor. Destek biriminin başına birilerini atarken liyakat ön planda olmalı.

Sunucuda bakım,güncelleme gibi durumlarda önceden bi bilgilendirme falan yapsalar keşke. Acaba netimde mi sorun var? Sertifikadan mı kaynaklı? Tarayıcıyı mı değiştirsem? Fareyi sol elle kullanıyorum ondan olmasın sakın? bla bla bla... İnsanın aklına binbir türlü şey geliyor.

images.jpg

Geri