Okul sitemizi Tamamı İle Yeniledim (Wordpress)

Kodla Büyü
Güzel olmuş wordpress çok kullanışlı bir sistem. Sosyal sayfalara bağlantı yapılmasa daha iyi mi olur acaba? (reklam olması açısından)

Sosyal sayfalar linkleri şu anda bu sitelerin ana sayfalarına gidiyor. Facebook, Twittert ve Goofgle+'da okul için hesaplar oluşturmayı düşünüyorum. Daha sonra bu linkleri okulun hesapları ile değiştireceğim.

Düşünce güzel ben de wordpressle uğraşıyorum bu aralar okulun sitesini daha dinamik hale getirmek için. Ben site uzantısını k12.tr almayı düşünüyorum. Host firmanız nasıl yıllık ne kadar verdiniz?

Yıllık yaklaşık 50 TL veriyorum. Rodosweb'den almıştım. Ancak, değiştirmeyi düşünüyorum. Başka projelerde genellikle İsimtescil'i kullanıyorum. Okul sitesini de oraya taşıyacağım. Aynı fiyata daha iyi imkanları var. (Aslında bence en iyisi Godaddy. Ama İngilizce işte :oops: )

güzel olmuş elinize sağlık...

sosyal sayfalar email kısmında eksik var sanırım...your@email.com adresi var....

hocam nic.tr den k12.tr alan adına yıllık 5 tl. güzel hostingden hostu da 25 tlye alıyorum her yıl. aklınızda bulunsun.

Geri