Okul Sitemizz Güncel

Kodla Büyü
ellerine sağlık hocam güzel bir site olmuş...resimler tablo şeklinde olsa, renk seçimini beğenmedim yakınız mavi üzeri beyaz olsa daha güzel olur...koyu maviliği birazaçarsan deniz mavisi gibi Samsun a yakışır olur... :)

:oops: resimleri çerçeve al hocam kadro kısmınıda öyle yapsan süper olacak yazıların renkleri ya da arka plan rengi değişmeli ama...

Mavi ile çok boğmuşsunuz. Birde siteniz Google Chromeda dağılıyor.

içerik kısımlarının art alanı beyaz olsa daha iyi gibi olur sanırım. Resim konusunda ben de aynı görüşteyim çerveye almalısınız. iyi çalışmalar

Öncelikle emeğine sağlık..hocam koyu mavinin içinde koyu siyah yazılar okunmuyor..beyaz rrenkli yapabilirsin mesela.

hocam değinmeden geçemeyeceğim voleybolla ilgili fotoğraflar sanki 80 li yıllardan kalma gibi biraz daha kaliteli fotoğraflar olsa daha hoş olur sanki...eleştirim fotoğraflara sadece :)

Hocam site rengini ve fotoğrafları güncelleyeceğim kadromuz kısmına gelince ben ingilizce öğretmeniyim site altında düzenleyen de adım yazıyor. Okulumuz köy okulu ve bir bt sınıfımız yok. O resimdekiler göstermelik.

Hocalarım bir de chrome ya da firefoxta sitenin bozuk olduğunu biliyorum fakat nasıl düzeltileceğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Müdürümüze ise stent takıldı ve anjiyo yapıldı.

hyenali' Alıntı:
Hocalarım bir de chrome ya da firefoxta sitenin bozuk olduğunu biliyorum fakat nasıl düzeltileceğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Müdürümüze ise stent takıldı ve anjiyo yapıldı.
internette css hack diye aratırsanız bulabilirsiniz. bazı sıfırlama kodları onları css dosyasına ekleyerek yapılıyor

geliştirilebilir eleştiriler hocam versiğin link için teşekkürler bizimde işimize yarayabilir :)

yazı renkleri boğmuş sanki hocam daha belirgin yazı renkleri olabilirdi. elinize sağlık

Geri