Okul sitesi için banner (istek)

Kodla Büyü

cooografya

Aktif Üye
Arkadaşlar okul sitesi için banner lazım. Üzerinde Atatürk resmi bayrak falan olan bir banner lazım. Psd formatında arşivinizde varsa paylaşabili misiniz? Teşekürler

cooografya' Alıntı:
Arkadaşlar okul sitesi için banner lazım. Üzerinde Atatürk resmi bayrak falan olan bir banner lazım. Psd formatında arşivinizde varsa paylaşabili misiniz? Teşekürler
Hocam, forumun photoshopla ilgili bölümünde arkadaşların hazırlayıp, paylaşmıl oldukları bir çok banner çalışması mevcut psd'leriyle birlikte bir göz at derim. Yok ben şahsıma özel olsun istiyorum diyorsan, hasari hocamın paylaştığı linklere göz atmanı tavsiye ederim.

Görüntü menüsünde, görğntğ boyutu var hocam. oradan yapıyorsunuz.. Photoshop da..

Hocam okulun adını ilini ilçesini yazarsanız, banner boyutlarını yazarsanız genişlik ve yükseklik olarak, birde okulun bir kaç fotosunu paylaşırsanız öğrencilerle dışardan çekilmiş olan vs.. özel bişey yapabiliriz.

hocam okulumun bannerini ben hazırladım. içinde okul logom-ben hazırladım- meb logo ve atatürk var. kayseri olduğu için erciyes ve geside olduğumuz için Gesi bağlarını temsilen kuşluklar ve üzüm koydum. hem logo hemde bannerim hakkında yorumlarınızı bekliyorum. beğenirseniz paylaşırım fla sını ve psd sini

okul adresim : http://ildemanaokulu.meb.k12.tr/

Geri