Okul Sitesi Tasarımı

Kodla Büyü

burak57818

Site Gezgini
Anaokulu veya İlk Okul İçin Kullanabilirsiniz,Tasarım Hakkında Yorumlarınız Bekliyorum Sayın Hocalarım.... :tr:

Ekli dosyalar

• burakcinliokul.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 221
  • burakcinliokul kopya.jpg
    burakcinliokul kopya.jpg
    391.6 KB · Görüntüleme: 1,669
Çok yer imaj olarak kullanılmalı ki çok kasar, yavaş olur...

Tasarım güzel gözüküyor ama elinize sağlık...

s_kajmeran' Alıntı:
Çok yer imaj olarak kullanılmalı ki çok kasar, yavaş olur...

Tasarım güzel gözüküyor ama elinize sağlık...

hocamında söylediği gibi image bütün olarak kullanılırsa yüklenme vs. sorunu olur. Ama parçalanarak kullanılabilir.
Güzelmiş elinize sağlık hocam..

Saolun Hocalarım Yorumlarınız İçin Psdsi Mevcut Kesmeden Attım Sizler Kendinize Göre Düzenlersiniz Diye İyi Kullanımlar...

elinize sağlık ama sanki arka plan daha önce birinin paylaştığı PSD dosyası. yada ben yanlış hatırlıyorum. :roll:

the_myth' Alıntı:
elinize sağlık ama sanki arka plan daha önce birinin paylaştığı PSD dosyası. yada ben yanlış hatırlıyorum. :roll:

Evet Hocam Arka Plan Psd Alıntı Şimdilik Bir Deneme Çalışması Yaptım Sonraki Çalışmalar Css Alt Yapılı Olacak....Birde Siz Tasarımları Kaça Kaç Çiziyorsunuz Sayın Hocalarım....

Not:Mesajlarda Gördüm Kusura Bakmayın Syn.Hocalarım Ben Öğretmen Değilim Çankırı İli Kurşunlu İlçe Kurşunlu Çok Programlı Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe Finansman Öğrencisiyim...Bunuda Hatırlatalım... :+1:

hocam elinize sağlık güzel bi çalışma fakat belirtildiği gibi resimlerin büyük olması sorun çıkarabilir

Arkadaşların belirttiği gibi sayfa grafik ağırlıklı olduğu için kasma olacaktır.Tasarım flash haline dönüştürülüp dinamik bir alt yapı sağlanırsa hoş bir çalışma ortaya çıkar.
Gökkuşağı çok hoş duruyor. :+1:

Tamam Arkadaşlar Tasarımı Flash Yapıcam Sizler İçin Bakalım Öyle Nasıl Olacak.... :idea: Bu Arada Yorumlar İçin Teşekkürler....

Geri