okul sitesinde menüler görünmüyor

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okul sitemize haber ekleyeyim derken menülerin görünmediğini farkettim.Nasıl düzeltiyoruz acaba.Alt menülerde linkler dururken ana menüde link yok

okul sitemize haber ekleyeyim derken menülerin görünmediğini farkettim.Nasıl düzeltiyoruz acaba.Alt menülerde linkler dururken ana menüde link yok
Öncelikle sakin olan, aceleyle bir şeyler yapmayın.
Okul sitelerinde bir problem olduğunda tek yapmanız gereken beklemektir. Bugün yarın kendiliğinden düzelecektir.
Geçenlerde sitede düzenleme yapıyordum. Birden tüm içerik yok oldu. Yönetim panelinde, sitenin ana sayfasında herhangi bir içerik görünmez oldu. Ne oluyor falan derken birkaç saat sonra kendiliğinden düzeldi. Eskisinden iyi oldu diyeceğim ama olmadı.

Bende yeni menü eklediğimde "Yayınla"mama rağmen sitede görünmüyordu, ufak bi aramayla tarayıcı geçmişiyle alakalı olduğunu, CTRL+F5 ile düzeldiğini öğrendim.
Aynı şekilde olabilir mi acabao_O

Bende yeni menü eklediğimde "Yayınla"mama rağmen sitede görünmüyordu, ufak bi aramayla tarayıcı geçmişiyle alakalı olduğunu, CTRL+F5 ile düzeldiğini öğrendim.
Aynı şekilde olabilir mi acabao_O
Kodlama bölümü ekledim gelen yazı üzerine aynı dediğiniz gibi görünmüyordu bugün

Geri