Okul sitesinde mobilde tam ekran sorunu

Kodla Büyü

hembil

Üye
Arkadaşlar okul sitesine
<iframe width="560" height="315" src="........" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Kodunu ekliyorum. Mobilde açtığım zaman sayfaya sığmamış görünüyor tamam diyorum tam ekran yapayım olmuyor. Sonra açıp kontrol ediyorum allowfullscreen kodu yok olmuş. Tekrar güncelliyorum tekrar açıp bakıyorum yok olmuş, kabul etmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Biraz önce biz de bu konu ile uğraşıyorduk. aşağıdaki gibi yaptık sorun çözüldü.
<iframe style="width: 100%;" src="....................................................pdf" height="400"></iframe>

Biraz önce biz de bu konu ile uğraşıyorduk. aşağıdaki gibi yaptık sorun çözüldü.
<iframe style="width: 100%;" src="....................................................pdf" height="400"></iframe>
Hocam denedim olmuyor. Sorun neyden kaynaklı hala bulamadım. Tam ekran modu var fakat pasif durumda aktif etmek için allowfullscreen yazmam gerekli her metodunu denedim olmuyor. Mobilden okul sitesine girince video ekrana sığmıyor, tam ekran modu pasif bu durumla karşılaşan yok mu hiç?

Ben de aynı sorunu mobilde yaşadım genişliğini 400 yaptım ama % 100 olarak yapmak daha mantıklı ama yapınca sıkıntı yaşadım. Ne yapmak lazım?

Geri