Okul sitesinde öğretmen bilgileri

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile yazı gelmiş. Okul web sitesine öğretmenler hakkında bilgiler ekenmesi yönünde.

Bunu yapanlar sitede hangi bölüme eklediniz. Daha kullanışlı neresi olur

WhatsApp Image 2018-06-13 at 16.44.51.jpeg

Son düzenleme:
Öğretmen resimlerini uzaktan çekilmiş şekilde ekledim.(Vesikalık fotoğraf yasak)
Öğretmen hakkında genel bilgi ekledim. ( Kişisel veri yasak)

idareciler zorunlu öğretmenler koymasanda olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazıdan öğretmen bilgileri değil, öğretmenlerle ilgili haber, duyuru vs gibi bilgiler paylaşın diyor. Bunun için ayrı bir bölüm oluşturulmasına gerek yok bence. Haberler kısmında öğretmenlerle ilgili daha fazla haber, etkinlik vs paylaşılan yeterli olur diye düşünüyorum. İllaki bölüm oluşturmak isteyenler, öğretmen haberleri adında bir içerik kategorisi ekleyip, okulumuz menüsüne bir link ekleyip, o kategorideki içerik listelenebilir.

Ama 2014 te öğretmenin add resim soyadı kişisel bilgi si kullanılmicaktı die yazı gelmedimi. Ben adımı okul sitesinde görmek istemiyorum. Böyle bir hakkım varmı

Ama 2014 te öğretmenin add resim soyadı kişisel bilgi si kullanılmicaktı die yazı gelmedimi. Ben adımı okul sitesinde görmek istemiyorum. Böyle bir hakkım varmı
Geldi hocam. Haberim var. Sadece Resim formatında isim ekleyebiliyoruz. (Google da endekslenmemesi ve dolayısı ile, kişi adı ile yapılan aramaların okul adresinde görülmemesi bakımından.)

Geri