Okul Sitesine Video

Kodla Büyü

wertyu6

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar meb internetinde açılacak şekilde nasıl video koyabilirim siteye?
boyut 500mb civarında olacak. yardımcı olursanız sevinirim.

habibocak' Alıntı:
Tek video mu Hocam?

Evet hocam video,
ekleme konusunda sıkıntım yok,
yalnız google drive düşünüyordum, ondaki videolarda açılmıyor sanırım artık meb internette.

nasıl yapabilirim?

hocam google drive sorunsuz açılıyor. lakin diğer bulut servislerine erişilmiyor.

Hocam, Okul sitesini bırakın normalde de online izlenme için 500 MB dosya boyutu çok büyük. Google Drive okullarda açılıyor mu bilmiyorum ama denemek lazım.

Hocalarım web yönetim paneline giremiyorum. Bi ara Mebbis şifresi ile giriş yapılacak tcnizi güncelleyin diye bi uyarı gelmişti.Artık mebbis şifremizle mi giriş yapılıyor bilen var mı acaba

halince' Alıntı:
Hocalarım web yönetim paneline giremiyorum. Bi ara Mebbis şifresi ile giriş yapılacak tcnizi güncelleyin diye bi uyarı gelmişti.Artık mebbis şifremizle mi giriş yapılıyor bilen var mı acaba

o uygulama daha başlamadı hocam
ben giriş yapıyorum şu an.

Evet arkadaşlar google drive a video yükleniyor okuldan ama yüklenen videolar açılmıyor.
Var mı farklı bir çözümü olan?

Hocam bu mumkun degil.
Bir host alip meb panel iceriklerden iframe ekleyerek dosya yolunu host yolunu eklerseniz olacaktir. Tabi birde domain.
Ben bu sekilde hallettim.

denizturkusu' Alıntı:
Hocam bu mumkun degil.
Bir host alip meb panel iceriklerden iframe ekleyerek dosya yolunu host yolunu eklerseniz olacaktir. Tabi birde domain.
Ben bu sekilde hallettim.

teşekkürler hocam.

Geri