Okul sitesine yükleme yaparken ip niz kaydedildi

Kodla Büyü

rose_tek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul sitesine yükleme yaparken yetkiniz dışında işlem yaptınız yaptığınız işlem kaydedildi ip adresiniz alındı diye bir mesaj geldi.
Ne demek oluyor arkadaşlar. Bir sıkıntı olur mu? eTwinning fotoğrafı yüklüyordum siteye. Aniden böyle dedi.
Bu arada başlığı değiştiremedim kusuruma bakmayın.

Ben de son zamanlarda çok karşılaşıyorum bu durumla, farklı ya da yanlış bir işlem yapmıyoruz sonuçta, sorun olacağını sanmıyorum.

Okul sitesine yükleme yaparken yetkiniz dışında işlem yaptınız yaptığınız işlem kaydedildi ip adresiniz alındı diye bir mesaj geldi.
Ne demek oluyor arkadaşlar. Bir sıkıntı olur mu? eTwinning fotoğrafı yüklüyordum siteye. Aniden böyle dedi.
Saatten kaynaklı. 23.59-00.30 arası yaptıysanız o arada yeni gine geçtiği için sıralama, haberleri kontrol etme vs işlemleri yapıyor. 23.58 de haber girmeye başladınız 00.02 de ekle butonuna basarsanız bu uyarıyı verir hocam. Mebbis çıkış yapıyor otomatik o saatlerde.

Saatten kaynaklı. 23.59-00.30 arası yaptıysanız o arada yeni gine geçtiği için sıralama, haberleri kontrol etme vs işlemleri yapıyor. 23.58 de haber girmeye başladınız 00.02 de ekle butonuna basarsanız bu uyarıyı verir hocam. Mebbis çıkış yapıyor otomatik o saatlerde.
aa hiç bilmiyordum hocam tam o saatlerdeydi teşekkür ederim.

Ben de aynı uyarıyla karşılaşmıştım. Bilgilendirme için teşekkürler.

Geçen yıl bende de oluyordu, fotoğraf falan yüklerken. Teknik Destek'e yazdım, sorun olmayacağını belirttiler.

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de aynı uyarı ile karşılaştım. Saat 00.03 de oldu bende de

Yapılan her işlem zaten kayıtlarda tutuluyor.

Geri