Okul Sitesini İngilizce yapabilr miyiz?

Kodla Büyü

Ahmetcogur

Aktif Üye
Arkadaşlar ingilizce öğretmenimizde bu yönde bir istek geldi? Acaba siteye hem inigilizce hem türkçe seçeneği ekleyebiliyormuyuz?

Ahmetcogur' Alıntı:
Arkadaşlar ingilizce öğretmenimizde bu yönde bir istek geldi? Acaba siteye hem inigilizce hem türkçe seçeneği ekleyebiliyormuyuz?
Sayın Hocam,

Bizim öyle bir şeye müdahale şansımız şu anda yok. Panelde de öyle bir seçenek yok. Teknik desteğe yazılıp görüş sorulabilir. Cevabı da bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İyi çalışmalar.

Sayın hocam şablon rengini değişme şansımız var mı acaba?
Okul tabela renklerinde olduğu gibi. Ortaokul mavi , lise sarı, milli eğitim müdürlükleri tek kırmızı olsa daha güzel olur bence

sakgeyik_63' Alıntı:
Okul tabela renklerinde olduğu gibi. Ortaokul mavi , lise sarı, milli eğitim müdürlükleri tek kırmızı olsa daha güzel olur bence
Malesef ona da müdahale de bulunamıypru. Sadece hazır alanlardan veri girişi yapıyoruz. Metin, resim, vs.

erfatm' Alıntı:
sakgeyik_63' Alıntı:
Malesef ona da müdahale de bulunamıypru. Sadece hazır alanlardan veri girişi yapıyoruz. Metin, resim, vs.
:+1:

erfatm' Alıntı:
sakgeyik_63' Alıntı:
Malesef ona da müdahale de bulunamıyoruz. Sadece hazır alanlardan veri girişi yapıyoruz. Metin, resim, vs.

ne diye biz yönetiyoruzki bu siteleri hiç bişeye müdahale edemedikten sonra

Geri