Okul sitesini güncellerken hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
Kolay gelsin arkadaşlar.
Okul web sitesini güncellerken hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
Web sitesini güncellemek işkence benim için. Çok ağır yükleniyor. Tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

benim gördüğüm kadarıyla resimleri en hızlı chrome yüklüyor hocam. normalde mozilla kullanmama rağmen site için chrome kullanıyorum...

FB Yandex kullanıyorum müthiş hızı.
Kurarken pek ümidim yoktu ama gerçekten çok memnun kaldım

hocam resimleri 800*600 boyutlarında atarsanız dosya boyutu da küçüleceği için daha hızlı işlerinizi halledersiniz eğer ona rağmen sıkıntı yaşıyorsanız o zaman sunucu ile ilgisi olabilir çünkü zaman zaman bende de kasıyor, daha sonra denemek gerekir bu arada ben chrome kullanıyorum

ben de mecburen chrome kullanıyorum. firefox ta bazı resimleri yüklediğimde siyah çıkıyor resimler

saygıdeğer hocalarım manşet haber ve idareci fotoları atarken sürekli boyut uyarısı veriyor yüklemiyor. boyutu defalarca değiştirdim ama yine olmuyor. sistemsel bir sıkıntı mı var ??? fikri olan???

Genel kategorisinden foto yüklemeye çalıştım. "Tarayıcınızı güncelleyerek tekrar deneyin!!!" hatası verdi. Chrome u güncelledim. Sorun devam etti. Firefox ile denedim sorun yine düzelmedi. Aynı sorunu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mıdır?

Eindoforat' Alıntı:
Genel kategorisinden foto yüklemeye çalıştım. "Tarayıcınızı güncelleyerek tekrar deneyin!!!" hatası verdi. Chrome u güncelledim. Sorun devam etti. Firefox ile denedim sorun yine düzelmedi. Aynı sorunu yaşayan ve çözüm önerisi olan var mıdır?
hocam bütün tarayıcıları denedim bende de aynı hatayı verdi ve hala devam ediyor :?:

Ben bugün güncelledim hiç bir hatayla karşılaşmadım. Resimlerin boyutunu küçülterek siteye yüklüyorum. chrome kullanıyorum sürekli.

hocam resimlerin boyutunu ben de küçültüyorum ama resim eklerken neden tarayıcınızı güncelleyin diye hata veriyor onu anlamış değilim Explorer 11, chrome, firefox hepsinde denedim ama sonuç aynı

Bende de aynı sorun var. boyutunu değişmeme rağmen yüklenmiyor. tarayıcınızı güncelleyin uyarısı veriyor. acaba sistemde bir problem mi var diye düşünüyorum.

Hocam haber yüklemede sorun yok, yalnızca resim yüklerken tarayıcıyı güncelleyin hatası veriyor.

Tarayıcınızı güncelleyiniz hatası alıyorum bugün. Ne ettiysem olmadı.

Geri