Okul Tabanlı Afet Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

ayhanyavuz

Site Gezgini
Arkadaşlar Okul Tabanlı Afet Eğitimi Kursunu geçen hafta tamamlayıp sınavdan 82 puan aldım.Şimdi Mebbis e girdiğimde "Eğitime Katılmadığından Belge Almaya Hak Kazanamamıştır." yazıyor.Acaba sebebi nedir?nereye başvuru yapayım?Benzer durum olan var mı Acaba?

Hocam galiba önce faaliyet değerlendirmede gözüküyor. Sonra değerlendiriyoruz. Ardından e sertifika alabiliyoruz. Ben de bekliyorum. Belki tatil nedeniyle haftaya kalır. Hayırlı bayramlar.

Hocam ben eğitimi değerlendirdim. Ardından e-sertifika mı aldım. Böyle bir sıkıntı olmadı.

Bende de aynı durum var. Kurusu tamamladım ancak mebbiste eğitime katılmadığım için belge alamayacağım yazıyor. İlginç, düzelirim umarım!

Merhaba. Eba mesleki gelişim modülünden elde edilen bilgiler şuan için mebbise manuel olarak aktarılıyor. Pazartesi günü kurs tamamlama bilgilerinin mebbise aktarımı yapılacaktır.

Arkadaşlar sıkıntı çıkmıyor.Daha sonra alınan kurslarda görülüyor.Faaliyet değerlendirme yaptıktan sonra da hizmet içi eğitimler kısmında görebiliyorsunuz.Bende de aynı şekilde bitirilmedi görünüyordu.meb ile ilgili bir durum.

Geri