Okul tanıtımı için hazırladığım video.İzlemeyen kalmasın :)

Kodla Büyü
video güzel, şarkının müziği de hoş ama sözleri enteresan değil mi?
..........
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
He could preach the bible like a preacher
Full of ecstacy and fire
But he also was the kind of teacher
Women would desire
............

computing' Alıntı:
video güzel, şarkının müziği de hoş ama sözleri enteresan değil mi?
..........
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
He could preach the bible like a preacher
Full of ecstacy and fire
But he also was the kind of teacher
Women would desire
............
melodisi güzel gelmişti :) demekki neymiş.Liriklere de dikkat etmek gerek.

serdaruzun38' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=cBol63QgJjc
kullanılan program, iMovie
Müzik, Boney M-Rasputin
yorumlarınızı bekliyorum :idea:
..
genel olarak gayet güzel. kafama takılan tek bir şey var. video sanki HIZLI ÇEKİM modunda çekilmiş gibi. normal hız için 1x derseniz sizin video 1.5x gibi geldi bana
..
birde arkadaşların müzik yorumu için; aynı parçanın AYNA grubu tarafından söylenmiş coverı da var.

BaRBaRYaN' Alıntı:
serdaruzun38' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=cBol63QgJjc
kullanılan program, iMovie
Müzik, Boney M-Rasputin
yorumlarınızı bekliyorum :idea:
..
genel olarak gayet güzel. kafama takılan tek bir şey var. video sanki HIZLI ÇEKİM modunda çekilmiş gibi. normal hız için 1x derseniz sizin video 1.5x gibi geldi bana
..
birde arkadaşların müzik yorumu için; aynı parçanın AYNA grubu tarafından söylenmiş coverı da var.
dön bak aynaya bu sen misin hatırla... ayna grubu araklamış biraz :)
video için dakika kısıtlamam vardı.O yüzden kısa kesmek zorunda kaldım hocam :cry: Bu arada videoların speedleri normal 1x :)

serdaruzun38' Alıntı:
dön bak aynaya bu sen misin hatırla... ayna grubu araklamış biraz :)
video için dakika kısıtlamam vardı.O yüzden kısa kesmek zorunda kaldım hocam :cry: Bu arada videoların speedleri normal 1x :)
..
o zaman sizin öğrenciler hızlı ;)

BaRBaRYaN' Alıntı:
serdaruzun38' Alıntı:
dön bak aynaya bu sen misin hatırla... ayna grubu araklamış biraz :
video için dakika kısıtlamam vardı.O yüzden kısa kesmek zorunda kaldım hocam Bu arada videoların speedleri normal 1x :)
..
o zaman sizin öğrenciler hızlı
:+1: Belki bazı yerleri kesip hız yavaşlatılabilirdi (tabi bu programda o seçenek varsa)....bu video Tanıtım videosu ise eğer Okul binasının fotoğrafı bari olaydı iyi olurdu :oops: bunun dışında kurgu ve kullanılan videoların kalitesi güzel.

ilon' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
serdaruzun38' Alıntı:
dön bak aynaya bu sen misin hatırla... ayna grubu araklamış biraz :
video için dakika kısıtlamam vardı.O yüzden kısa kesmek zorunda kaldım hocam Bu arada videoların speedleri normal 1x :)
..
o zaman sizin öğrenciler hızlı
:+1: Belki bazı yerleri kesip hız yavaşlatılabilirdi (tabi bu programda o seçenek varsa)....bu video Tanıtım videosu ise eğer Okul binasının fotoğrafı bari olaydı iyi olurdu :oops: bunun dışında kurgu ve kullanılan videoların kalitesi güzel.
Yatılı pansiyon kısmının tanıtımı için hazırlanmış bir video_O yüzden okuldan ziyade yurtta kalan öğrencilerin yaşantısı anlatılmaya çalışıldı.iMovie ile efekt verdiğiniz zaman videonuz sanki daha hızlıymış gibi gözüküyor.Aslında 1x hızında :)

O zaman .....
1-başlık yanlış
2-Programın görüntüleri hızlandırmak gibi bir dezavantajı var
3-O halde videoları çekerken kamerayı normalden daha yavaş hareket ettirmek gerek.
4-Yavaşlatılmak isteniyorsa başka bir video programında yavşlatıp yeniden müzik eklenebilir
5-Herşeye rağmen Emeğe saygı:) ... tebrikler tekrar :)

gayet başarılı son zamanlarda izlediğim en güzel okul videolarından....değişik ve emek harcandıgı belli ellerinize sağlık hocam :)

klebsiella' Alıntı:
gayet başarılı son zamanlarda izlediğim en güzel okul videolarından....değişik ve emek harcandıgı belli ellerinize sağlık hocam :)
teşekkürler hocam :++: elimizden geldiğince uğraşıyoruz.

Video güzeldi evet, yalnız belirtildiği gibi bir hızlı yürütme olayı hissediliyor :)

Video güzeldi, tebrik ederim.

Buarada videoda voleybol oynarken her topu karşı sahaya atmaya çalışan öğrenciyede ayrı bir tav oldum pas versene oğlum.

Topu atmak istemiyor aslında .... normalde pas atıyor ama her seferinde öbür tarafa gidiyor :)

ist_koord' Alıntı:
Video güzeldi, tebrik ederim.

Buarada videoda voleybol oynarken her topu karşı sahaya atmaya çalışan öğrenciyede ayrı bir tav oldum pas versene oğlum.
beden eğitimcimizin olmadığı çok mu belli oldu hocam :lol:

hocam helal olsun çok beğendim.yazın bende uğraşmak istiyorum ve sizden de yardım alacağım :)

namikc' Alıntı:
hocam helal olsun çok beğendim.yazın bende uğraşmak istiyorum ve sizden de yardım alacağım :)
yazın askerde olacağım inş hocam.Yine de elimden geleni yapmaya çalışırım :+1:

formyfriends' Alıntı:
güzel ama yibo da sadece erkek mi var her karesi erkek öğrenci dolu gibi geldi bana
kız pansiyon bölümünden bi öğretmenin videolar için görüntü alması gerekiyor.Ve okulda bu işi göğüsleyecek bayan hoca olmayınca sonuç böyle :)

Zaten bu tür görüntüler için veli izni gerekiyor...art niyet olduğunda tehlikeli.

Geri