okul tanıtım slaytımız nasıl olmuş...

Kodla Büyü
Ortada video bile yokken olumlu yorum aldığına göre tıklanma rekoru kıracak büyük olasılıkla

güzel olmuş hocam. ancak biraz hızlı ilerliyor. örneğin idareciler geçerken isimler okunmadan geçiş oluyor

Hocam çok güzel olmuş ancak küçük bir eleştirim var. Derslerde de öğrencilere üstüne basa basa söylüyorum... Şu sunu ve slayt kavramları.
Sunu; birden çok slaytın bir araya gelmesinden oluşur. Sunu, Sunum, Slayt Gösterisi aynı anlamlara geliyor. Ayrıca sizin hazırladığınız çalışma da bir video sunum. Yani klasik slayt gösterisi değil, video biçiminde hazırlanmış bir sunum.
Elinize sağlık, proshow gerçekten yetenekli bir programı siz de bu programı yeteneklerinden profesyonelce yararlanmışsınız, tebrikler.

eyvallah arkadaşlar..tdemirparmak hocam çok haklsınız gerçekten ya..nie slaytı diyorsam :?

tdemirparmak' Alıntı:
Hocam çok güzel olmuş ancak küçük bir eleştirim var. Derslerde de öğrencilere üstüne basa basa söylüyorum... Şu sunu ve slayt kavramları.
Sunu; birden çok slaytın bir araya gelmesinden oluşur. Sunu, Sunum, Slayt Gösterisi aynı anlamlara geliyor. Ayrıca sizin hazırladığınız çalışma da bir video sunum. Yani klasik slayt gösterisi değil, video biçiminde hazırlanmış bir sunum.
Elinize sağlık, proshow gerçekten yetenekli bir programı siz de bu programı yeteneklerinden profesyonelce yararlanmışsınız, tebrikler.

Katılıyorum, ben de ilk başta slayt sanmıştım başlığı görünce..

Çok güzel olmuş üstad - tebrik ederim.. Bu programda yapılıyormu bilmiyorum ama , ara ara küçük videolar da ekleseymişsin daha güzel olurmuş gibime geldi , 3-5 sn lik uzun olmayan görüntüler de çeşitlilik kazandırırdı.. Ama program da var mı bu özellik bilmiyorum.. Bir de 11 dk biraz uzun değilmi ?
Dosya kaç mb yer kaplıyor acaba ?

evet uzun hocam..ama müdür yardımcımız böyle istedi..dosya 345 mb sanırım :) o yüzden youtube a koydum zaten..evet proshowda video da ekleyebiliosunuz..olabilridi güzel olurdu tabii..aklıma gelmedi hiç..

Dosya boyutu çok büyük olmasa, siteye koymak için hazırlayabilirdim. Geçiş efektleri güzelmiş programın.. Başlarda öğretmenlerin toplu fotoğrafında yavaş yavaş sağa doğru gitmesi falan hoş olmuş.

bende siteye koymak için bir de mezuniyet programı gibi okula özle programlarda kullanılması için hazırladım..siteye koyamadığım için siteden youtube a link verdi..youtube artık meb bağlantılarında bile açılıyor nasılsa :wink:

Geri