Okul Tanıtım Sanal Turu Nasıl

Kodla Büyü
Gerçekten iyiymiş. Bende merak ettim, bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

burdaki malum panotour ile yapılmış. sadece fotoları çekip program ile panoramik hale getiriyorsunuz.

mesutkaraca' Alıntı:
Ücretsiz kendiniz yapabilirsiniz ben tripot bile kullanmadan cep telefonu ile çektim tabi profesyonel değil ama idare eder tripot ile çok güzel görüntü yakalanabilir.

tripot kullanılmalı kesinlikle, elle düzgün çekin yapıp açıları tutturmak çok zor.

O değilde okulun idari kadrosu 1 i hariç kadın. Müdür vekilide çok genç. Helal Olsun.

ayze' Alıntı:
O değilde okulun idari kadrosu 1 i hariç kadın. Müdür vekilide çok genç. Helal Olsun.
Karşıdan güzel görünebilir ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum kadın öğretmenin çok olduğu yerde çekememezlik ve kıskançlık çok oluyor ve tam anlamaıyla huzur sağlanamıyor.Belki burası öyle değildir bielmiyorum

ersan3333' Alıntı:
ayze' Alıntı:
Karşıdan güzel görünebilir ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum kadın öğretmenin çok olduğu yerde çekememezlik ve kıskançlık çok oluyor ve tam anlamaıyla huzur sağlanamıyor.Belki burası öyle değildir bielmiyorum

evet haklısınız. bende idare edebiliyorlarsa helal olsun demek istedim zaten.

Geri