okul web menü yönetimi

Kodla Büyü

adyghe_tha

Aktif Üye
arkadaşlar okul web sitesi oldukça faal kullanılan bir okulda çalışmaya başladım. geçen yıl toplamda 100den fazla menü+alt menü yönlendirmesi var. müdür der ki önce yıl menüsü olsun. diğerleri onun altına yerleştirelim. mesela başarılarımız-->2017-2018 gibi
menülerde sürükle bırak yöntemi yok. alt menü ekleme var ama peki üst menü nasıl ekleyip eski içerikleri içine taşıyacağım ??

hocam yeni içerik kategorisi oluştur içeriklerin yanında kategori değiştir butonu var onu tıkla kategoriyi değiştir menüye geçip yeni öğe ekle bağlantı türüne içerik kategorisi listeleme de kategori seç

Hocam dediğinizi yaptığımda eski menü öğelerini yenisinin altına nasıl ekleyeceğimi anlamadım. Yani etkinlik menüsüne tıklayınca 10 etkinlik listeleniyor. Ben şimdi etkinlik menüsüne 2017-18 ve 2018-19 alt menüleri ekledim. Yapmak istediğim listelenen 10 etkinliği 2017-18 menüsü altına taşımak. Sürükle bırak olmadığı için nasıl yapacağımı bulamadım

Hocam dediğinizi yaptığımda eski menü öğelerini yenisinin altına nasıl ekleyeceğimi anlamadım. Yani etkinlik menüsüne tıklayınca 10 etkinlik listeleniyor. Ben şimdi etkinlik menüsüne 2017-18 ve 2018-19 alt menüleri ekledim. Yapmak istediğim listelenen 10 etkinliği 2017-18 menüsü altına taşımak. Sürükle bırak olmadığı için nasıl yapacağımı bulamadım
Tek tek yeniden oluşturmaktan başka bir çözüm ben de bulamadım. Sürükle bırak sadece aynı menü kategorisindekilerde işe yarıyor.

Yeni başlık açmadan buradan sorayım: Eklediğim yeni başlıkları göstermiyor sitede. Hatta var olanı değiştirip başka bir şey yapıyorum gene eskisini gösteriyor. Panelde değişmiş gibi ama sitede en ufak değişiklik yok. Anlamadım gitti.

Yeni başlık açmadan buradan sorayım: Eklediğim yeni başlıkları göstermiyor sitede. Hatta var olanı değiştirip başka bir şey yapıyorum gene eskisini gösteriyor. Panelde değişmiş gibi ama sitede en ufak değişiklik yok. Anlamadım gitti.
Her defasında YAYINLA butonuna basmanız gerekir.

Geri