Okul Web sitelerinde önemli güncelleme!!!

Kodla Büyü

Crespo467

Seçkin Üye
Seçkin Üye
"28.09.2017 - Okul web siteleri sistem altyapı kaynaklarının verimli kullanılması sağlama amacıyla yürütülen çalışma neticesinde son 3 yıla ait veriler haricindeki tüm haber, duyuru , resim ve dosyalarınız yayından kaldırılmıştır. Belirtilen nikelikteki içerikler haricindeki yayından kaldırılan içeriklerinize panel içerisinden ulaşabilir ve tekrar yayına alabilirsiniz."

Çoğu sayfa açılmıyor okulumda acaba sizlerde durumnedir?

Hocam dediğiniz gibi zorda olsa ulaşabildim siteye görünürde bir sorun yok alt sayfalara ve yönetim panelinede ulaşamadım.Bence doğru olanı yapmışlar fazla eskiye ait resim duyuru haber mevcuttu işe yaramayan.

Öğretmenlerimiz sayfasını silmişler her dönem gelen giden oldukça güncellediğim sayfa güler misin ağlarmısın

ortaokul sitesi şuan normal bizim okul zaten 2103 mid sonrası yazılar vardı ama ilkokul sitesinde olan eski yazılar gitmiş

bizimkide gitmiş amaiyi olmul hiçbiri güncel deildi

Bizim de okul kadrosu ile ilgili içerikler yayından kaldırılmış, arşiv olarak gözüküyordu. İçerikleri bulup tekrar yayınla deyince düzeldi.

içerik kısmından yazıyı bulun, sag üstte YAYIN DURUMU var o ARŞİV de ise YAYINLA yapıp kaydedin sitede görünür sayfalar...

mrb arkadaşlar. mebweb den giriş yaptığımda galeri de ki fotograflar silinmiş durumda. bunları geri alma imkanım var mı?

hocam bende aynı durumdaydım geçen yazdım hatta ama resimler gelmiyor yazılar bir şekilde yayınlayınca oluyor.

okul web sitesine giriş yapamıyorum. KurumDegil
icon_error.png
Ä°lgili Kurum Bulunamadı. (1008) hatası veriyor. farklı tarayıcılarda denedim ama açmıyor. ne yapabilirim

bir yerde "okul web sitelerinde 3 yıldan uzun süredir işlem yapılmayan dosyalar silinmiş" diye okumuştum.

peki arkadaşlar kendi mebbis kullanıcı adı ve şifremizle giriyorduk. kurum kodu ile mi gireceğim. değişti mi yoksa yine. eylül ayında güncele yaptım hiçbir sıkıntı yok şimdi yok giremiyorum bi türlü. ne sorun olabilir

peki arkadaşlar kendi mebbis kullanıcı adı ve şifremizle giriyorduk. kurum kodu ile mi gireceğim. değişti mi yoksa yine. eylül ayında güncele yaptım hiçbir sıkıntı yok şimdi yok giremiyorum bi türlü. ne sorun olabilir
yine mebbis girişi kullanılıyor, anlık bir sorun olabilir şimdiki.

nihayet girebildim :) maşallah kırmızı kırmızı da uyarrmış negatif puan alınacağını tövbe estağfurullah :)

arkadaşlar yönetim panelinde sayacımız 2 gündür çalışmıyor.bu sorunla karşılaşan var mı ?nerden siteye giriyorsak sayaç hep aynı...

ben de içerik giremiyorum.
Bu bölüm için erişim yetkiniz bulunmamaktadır.
diyor. Böyle olan var mı?

Geri