Okul Web sitesi birden kayboldu?? (sorun düzeldi)

Kodla Büyü

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
güncelleme yapıyordum menülere bi bağlantı ekledim. Birden aşağıdaki hata geldi

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    8.5 KB · Görüntüleme: 64
  • 2.jpg
    2.jpg
    32.3 KB · Görüntüleme: 63
Biz de giremiyoruz hocam.. Sizin güncelleme ile onların bakıma alma zamanı tam denk gelmiş:)

Önce güvenlik hatası verdi, şimdi bu yazıyor..: "Geçici bir süre hizmet dışıdır"

Biz de giremiyoruz hocam.. Sizin güncelleme ile onların bakıma alma zamanı tam denk gelmiş:)

Önce güvenlik hatası verdi, şimdi bu yazıyor..: "Geçici bir süre hizmet dışıdır"
Hocam inanın bendeki hatada aynı hata. Geçici bir süre hizmet dışı yazıyor panele girmek istediğimde. Siteyi zaten tarayıcıda hiçbir şekilde açamıyorum. Object moved ekranı geliyor. Düzelir değil mi Hocam bu kendiliğinden? :)

"UYARI !!!
Altyapıda yürütülecek teknik çalışma nedeniyle mebk12 yönetim paneli erişimi gün içerisinde kısa süreli kesintiye uğrayacaktır." uyarısı vermişti okul web yönetim sayfasında.

Düzeldi arkadaşlar, paneldeki teknik destek bölümüne yazmıştım. :)

Çözümü buldum :)

http://okul adresini.meb.k12.tr/mebpanel

yazarak giriş yapabilirsiniz.
Hocam buradan da denedim, olmamıştı. Sonra teknik destek bölümüne yazdım sorunumu. Yayınla’ya tıklayıp tekrar deneyin yazmışlar. Bunu yapınca düzeldi. Oysa ki daha önce yayınla düğmesine bastığım halde düzelmemişti. Teknik destek ekibi mi düzeltti, yoksa kendiliğinden mi anlamadım yani :)

Geri