OKUL WEB SİTESİ NASIL? YARDIM...

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba ben yeni atandım. Okul web sitesinde değişiklik yapmak istersek veri tabanından mı değişiklik yapıyoruz veya veri tabanına gerek kalmadan sayfaya normal ekleme yaparak da yapabiliyor muyuz? Mesela resim ekleme gerekti. Veri tabanından mı olur, Normal sayfa düzleminden resim ekleyerek de mi oluyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim... (okula gidip daha başlamadım, gittiğimde sıkıntı çekmeyim diye size soruyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim)

Okulun web sitesinin kontorol paneli var. Okula gittiğinde şifresni istersin. Sitenin arayüzünü senin değiştirmen gibi derdin yok. Kontrol paneline girip ilgili yere ilgili duyuru, haber vs. yazıp kaydediyorsun her sey kendiliğinde yerine yerleşiyor

Okulda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği görevi olan bir öğretmen varsa, o öğretmenle birlikte birkaç güncelleme yaparak pratik yapabilirsiniz. 8)

bu mebte şunu aklından çıkarma bir işi başına geçmeden nasıl yaparım diye düşünme akışına bırak düşünme kendine yazık.ya yapamasam tereddüdüne düşme başlayınca anlıcan ki enter tuşa basamayanı müdür ,yard üst yazı yazamayanı vhki yapmışlar kasma yani.

vedat' Alıntı:
bu mebte şunu aklından çıkarma bir işi başına geçmeden nasıl yaparım diye düşünme akışına bırak düşünme kendine yazık.ya yapamasam tereddüdüne düşme başlayınca anlıcan ki enter tuşa basamayanı müdür ,yard üst yazı yazamayanı vhki yapmışlar kasma yani.
tamamen katılıyorum ve de eklemek istediğim bir şey var: ne kadar yaparsan yap bir gün yapmadığında "hocam sen de bi işimizi halletmedin haaaa" diyecekler.. o yüzde rahat ol arkadaşım..

Çok teşekkür ederim verdiğiniz öğütler ve paylaşımlar için... Bir kez daha anladım bu sitenin ne kadar yararlı bir site olduğunu ;)

vedat' Alıntı:

katılıyorum :+1:

login.php
burada alan kısmına ne gireceğiz ?

dengem' Alıntı:
vedat' Alıntı:
tamamen katılıyorum ve de eklemek istediğim bir şey var: ne kadar yaparsan yap bir gün yapmadığında "hocam sen de bi işimizi halletmedin haaaa" diyecekler.. o yüzde rahat ol arkadaşım..
hocam o kadar haklısın kiii
seminer döneminde ki çeşitli çalışmalar yaptım bilgisayar sınıfını dağıtmışlar seçimler esnasında onları toplamadım diye işlemeyen çark oldum
üstelik hamileyim 8 aylık ve bt sınıfı seminer sınıfı olarak kullanılıyor
inanın hiç ama hiç muhatap olmak istemiyorum idare ileee :-1: :-1:

çok yazık.. bu insanlar bizim branşı tamamen tamirci olarak görüyor.. Yanıma yaklaşıp selam veren bir öğretmenin en naziği önce merhaba sonra da ya benim bilgisayarda şöyle oluyo diye başlayan o meşhur cümleyi kuruyor.. dedim ya kaçış yok.. rahat olun, sağlığınızdan olmayın..

dengem' Alıntı:
çok yazık.. bu insanlar bizim branşı tamamen tamirci olarak görüyor.. Yanıma yaklaşıp selam veren bir öğretmenin en naziği önce merhaba sonra da ya benim bilgisayarda şöyle oluyo diye başlayan o meşhur cümleyi kuruyor.. dedim ya kaçış yok.. rahat olun, sağlığınızdan olmayın..

bilgisayar bir okyanus.. herşeyini bilemeyiz ama birşey bilemez isek "sen nasıl bilgisayarcısın" diyorlar :(

Geri