okul WEB sitesi Sorun?

Kodla Büyü

seloman54

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okul web sitesine bir türlü haber giremiyorum sürekli "İÇERİK EKLEME HATASI" uyarısını alıyorum. farklı tarayıcılardan aynı şekilde hata alıyorum. ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Ben okulwebyönetim sayfasına bile giremiyorum. Hata mesajı veriyor.
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable

Öğleden sonra okulda haber girişi yapmıştım birkaç tane. Şimdi ben de giremiyorum panele.

Okul sitelerinde yaşadığınız sorunlar için size çok kolay bir çözüm önerisinde bulunayım.
Ne yapmak istiyorsanız, bırakın. Sadece bekleyin. İçerik eklemenizi isteyen biri olursa, sitede çalışma var, o yüzden hata veriyor deyin.
Ardından yine bekleyin. Sonra yine bekleyin.
Çünkü yapabileceğiniz bir şey yok, sadece beklemeniz gerekiyor. Düzelene kadar bekleyin.
Ben aynen bunu yapıyorum, çok kasmıyorum, sadece bekliyorum.

Okul sitelerinde yaşadığınız sorunlar için size çok kolay bir çözüm önerisinde bulunayım.
Ne yapmak istiyorsanız, bırakın. Sadece bekleyin. İçerik eklemenizi isteyen biri olursa, sitede çalışma var, o yüzden hata veriyor deyin.
Çünkü yapabileceğiniz bir şey yok, sadece beklemeniz gerekiyor. Düzelene kadar bekleyin.

Mudure hanım hocam ıcerık eklememız lazım dedıgınde yada ogretmen arkadaslar etkınlık yaptıgında ıstagrama ekleyelım der oldum

hocam güzel fikir lakin uzun zamandır sitelrde bu sorun devam ediyo ve bir sürü etkinlik siteye konulmak için bekliyor artık oyalayamıyoruz

arkadaşlar gün içinde ara ara girmeyi deneyin bir açılıyor bir hata veriyor çünkü

evet sistemin kapalı olduğu zamanlar oluyor ancak sizinki farklı bir sıkıntı gibi görünüyor teknik destek talebi yazan yerden meramınızı anlatın mutlaka bir bakan olur bir kaç güne çözülür. ben haftada birkaç içerik giriyorum bu kadar sorun görmedim arada tabi açılmadığı oluyor sonra hallediyorum. selamlar.

Arkadaşlar elimde pdf olarak bilgi var ve dosyalar kısmından pdfyi yükledim.Haberde içerik kısmından da bağlantıya tıklayarak pdfyi ekledim. Yayınla dediğim zaman attığım başlığa tıklayınca pdf'nin açılmasını istiyorum.Şu anda pdf'nin uzun uzun bağlantısı çıkıyor ve indiriliyor yazıyor.Karışık gözüküyor yani.Ders Programı yazacak mesela tıklanınca içerik açılacak.Ya da direk pdf içerik ekranına alınamaz mı?Nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar elimde pdf olarak bilgi var ve dosyalar kısmından pdfyi yükledim.Haberde içerik kısmından da bağlantıya tıklayarak pdfyi ekledim. Yayınla dediğim zaman attığım başlığa tıklayınca pdf'nin açılmasını istiyorum.Şu anda pdf'nin uzun uzun bağlantısı çıkıyor ve indiriliyor yazıyor.Karışık gözüküyor yani.Ders Programı yazacak mesela tıklanınca içerik açılacak.Ya da direk pdf içerik ekranına alınamaz mı?Nasıl yapabilirim?

Alıntırdır.

kaynak dosyanızı dosyalar bölümüne yükleyin.

haber veya duyuru eklerken içerik detay bölümünden html görünümüne geçin.Aşağıdaki kodu yapıştırın.

<iframe src="#" width="900" height="600"></iframe>

src kaynak # yazan bölüme dosyanızın bağlantı adresini yapıştıracaksınız.

Hocam yukarıdaki anlatılan gibi deneyin. Ben genelede bu şekilde ekliyorum. Açıklamayı buradan almıştım.

Örnek gösterim

Alıntırdır.

kaynak dosyanızı dosyalar bölümüne yükleyin.

haber veya duyuru eklerken içerik detay bölümünden html görünümüne geçin.Aşağıdaki kodu yapıştırın.

<iframe src="#" width="900" height="600"></iframe>

src kaynak # yazan bölüme dosyanızın bağlantı adresini yapıştıracaksınız.

Hocam yukarıdaki anlatılan gibi deneyin. Ben genelede bu şekilde ekliyorum. Açıklamayı buradan almıştım.

Örnek gösterim
Teşekkürler deneyeceğim

Son düzenleme:
Geri