Okul web sitesinde verdiğim fotoğraf galerisi bağlantısı neden çalışmıyor?

Kodla Büyü

tohit

Üye
Okul web sitesinde menü sekmesi altında bulunan bir çok alt menüler var. Bu menüler de verilen dosya bağlantısı veya galeri bağlantısı çoğu zaman açılmıyor. Bağlantı galerisini silip tekrar yükledim amam yine olmadı. içerik bulunamamaktadır hatasını alıyorum. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım etmelerini rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (168).png
    Ekran Görüntüsü (168).png
    188.5 KB · Görüntüleme: 39
Sistemsel bir sıkıntı olabilir. Ben de yayında olması gereken haberlerin arşivde görünme problemi vardı. Destek bölümünden mesaj attım düzeltildi.

Okul web sitesinde menü sekmesi altında bulunan bir çok alt menüler var. Bu menüler de verilen dosya bağlantısı veya galeri bağlantısı çoğu zaman açılmıyor. Bağlantı galerisini silip tekrar yükledim amam yine olmadı. içerik bulunamamaktadır hatasını alıyorum. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım etmelerini rica ediyorum.
Hocam fotoğraf galerisini eklerken veya ekledikten sonra ismini değiştirme için kalem simgesine tıkladığınızda "bu fotoğraf galerisi liste halinde yayınlanabilir' gibi bir seçenek var onu işaretlemeniz gerekir. Yoksa galeri içerikleri liste olarak yayınlanamıyor.

Geri