Okul web sitesine dosya gönderemiyorum

Kodla Büyü

alibaba37

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul sitesine dosya eklemem lazım dün akşamdan beri uğraşıyorum ama olmuyor. Bi bakim falan mı var acaba?

Aynı sorunu ile birlikte var olan dosyayı silince silindi demesine rağmen sayfada görünme hatası alıyorum.
Çeşitli tarayıcalarda denememe rağmen sorun devam ediyor.

aynı sorunu bende yaşıyorum dünden bu tarafa resim yükleyemiyorum. Yükleniyor görünüyor ama yükleme işlemi bittiğinde ortada hiçbir şey yok.

Sorun devam ediyor. Yeni klasör açıp denedim. Tek dosya veya toplu dosya yüklendi demesine rağmen yüklemiyor.

aynı sorun bende de var çıldıracağım. etw için haber girmem lazım siteye. destek kısmına da yazdım cevap yok :/

8-9 yıl önce hafta sonları serverları kapattıkları olurdu. En azından site çalışıyor, bugünlerde bakım yapıyorlar galiba.
Not: Bende içerik değiştirilebiliyor ama fotoğraf yüklenmiyor.

Arkadaşlar ben de daha önce yüklediğim pop-up resmini kaldıramıyorum. Hatta yeni bir resim yüklüyorum ama hala eski resim görünüyor.

Cumartesi günü sildiğim dosyalar sistemde görünüyor. Tekrar sil butonuna basınca da hata veriyor. 30 dosya öylece bekliyor.

Dosyaların ismi görünüyor ama kendileri yok. Destek kısmına yazdım. Bakalım ne cevap gelecek?

Geri