Okul web sitesine fotoğraf ekleme

Kodla Büyü

Aylinhoca

Aktif Üye
Merhaba, ben okul web sitesinde haberlere fotoğraf eklemekte sıkıntı yaşıyorum . Sorun ne olabilir sizce?

Hocam manşet fotoğrafı ekleyebilmek için fotoğraf genişlik 432 piksel yükseklik 270 piksel olacak şekilde ayarlayın. Eğer haberin içerisine fotoğraf ekleyecekseniz fotoğraf galerisi oluşturun fotoğrafları ekleyin galeriye ve haberin içerisine çekin.

mesela yeni eğitim öğretim yılı mesajını yazıyorum. öğrencilerin fotoğraflarını ekleyeceğim ama galeri dışında haberler yada duyurulara ekleyemiyorum malesef. ilk yılım. biraz sıkıntı yaşıyorum.

Merhaba okulumun konum bilgilerini giricem. harita üzerinden kırmızı iconu okulunuz üzerine taşıyın diyor ama o kırmızı icon u ben göremiyorum . acil yardımcı olursanız çok sevinirim

merhaba, ben sitede öğretmen resmini siliyorum ama branşı-adı görünmeye devam ediyor. onu nereden silebilirim?

arkadaşlar resimlerin boyutunu değiştirme sıkıntım var. tecrübeli arkadaşlar çözümlerinizi bekliyorum :(

photoshop varsa fotoğrafı direk icine atın
kilidi çift tıklayarak kaldırın.
görünüm-ölçü ölçeği deyin fotoğrafın boyutları gelir.
sonra oranları koruyarak ya da korumadan istediğiniz boyutu girin tamam.

designbote' Alıntı:
photoshop kullan hocam.
çok rahat değiştirirsin.
paintte olur ama zorlar biraz

Herhangi bir resim programında resmi boyutlandırma ve kırpma özelliği varsa sorun olmadan alışırsınız.

:!: :!: :!: teşekkür ederim. ben birde giden bi öğretmenin resmini siliyorum ama yinede duruyor sadece üzerine geldiğinde aktif değil. onu nasıl silebilirim.? :?:

Arkadaşlar iyi akşamlar. ben web sitesine fotoğraf ekliyorum haberlere. üzerine tıkladığımda diğer resime geçmiyor. o sol altta bulunan sağa sola ilerleyen butonları nasıl ekleyebilirim? iyi çalışmalar

sabahtan beri defalarca denememe rağmen okul sitesinin galerisine 1 tane bile fotoğraf ekleyemedim. her zaman yaptığım şey bugün neden inatla olmuyor anlamadım. chrome dan yapıyodum.
bugünlerde resim ekleme işi yapan var mı? sorun bende mi sistemde mi anlamadım.

Hocam mebweb ile ilgili videolar var ben de daha yeni başladım göreve ancak o videolar sayesinde çoğu şeyi öğrendim bence onlardan yararlanabilirsiniz.

lbaz' Alıntı:
hiç kimse sorun yaşamıyo mu yaa

hocam dun bende eklemeye çalıştım fotoğrafların boyutu çok yüksekti olmadı ancak boyutlarını küçültünce oldu ve şuan fotoğraflar sitede.

btr23' Alıntı:
Hocam mebweb ile ilgili videolar var ben de daha yeni başladım göreve ancak o videolar sayesinde çoğu şeyi öğrendim bence onlardan yararlanabilirsiniz.

fotoğrafın nasıl ekleneceği konusunda bi sorun yok hocam. devamlı yaptığım şey bu. ama sorun bugün oluştu. bugün bi türlü galeriye foto ekleyemiyorum. bugüne dair bi sorun mu diye öğrenmek istiyorum sadece. sağolun yine de

genel fotoğraf girişinde toplu resim ekleme yapılmıyor.
saçmalıktan başka bir şey değil.
bir konuyla ilgili 20 resim varsa hepsini tektek mi yükleyeceğiz..

Arkadaşlar, okul wep sitesinde bir içeriğe fotoğraf ekleyecem fotoğrafları galeriden alıyorum içeriği yayınla dediğimde sadece içeriğe eklediğim yazı görünüyor resimler görünmüyor bugünlerde böyle bir sorunla karşılaştınız mı? bu sorunu nasıl çözebiliriz yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar, okul wep sitesinde bir içeriğe fotoğraf ekleyecem fotoğrafları galeriden alıyorum içeriği yayınla dediğimde sadece içeriğe eklediğim yazı görünüyor resimler görünmüyor bugünlerde böyle bir sorunla karşılaştınız mı? bu sorunu nasıl çözebiliriz yardım edebilir misiniz?
bendede aynı durum var sanırım bir hata var sistemde

Geri