Okul Zİl Programı v5.4.1

Kodla Büyü
Teşekkürler. Fakat çıkış yapınca yapılan ayarlar sıfırlanıyor. Ben mi yanlış yapıyorum acaba

Okuluma kurdum ben öğlenciyim, sabah devresinde bazen zil çalmadığı söyleniyor, bir arkadaşa gönderdim o da bir iki gün kullandık ama bazen çalmıyor dedi.

Okuluma kurdum ben öğlenciyim, sabah devresinde bazen zil çalmadığı söyleniyor, bir arkadaşa gönderdim o da bir iki gün kullandık ama bazen çalmıyor dedi.

Okul açıldığı günden beri kullanıyoruz hocam, bir iki eksik vardı hocama buradan ilettik sağolsun programı güncelledi, güncellemelerdeki eksiklerin dışında başka bir problem çıkmadı şimdiye kadar. pazartesi, salı ve çarşamba ders giriş çıkış saatlerimiz birbirinden farklı, hafta sonu kurs saatlerimiz farklı vs farklı durumlar var ama sorunsuz bir şekilde çalışıyor 4 haftadır :)

Hocam programı yükledim fakat mp3 yüklemek istediğimde melodiler kısmında ekle butonu yok acaba nerden yüklenecek

bende aynı şikayeti aldım bazen çalmadığı oluyormuş. melodiler varsayılan olarak ayarlıydı onunla bir ilgisi olabilir mi ?

Hocam geri dönütünüz için teşekkür ederim. Programdaki bir eksikliği bu şekilde gidermiş oldum. Program çalışmaya başladığında günü tespit ediyordu. Sizde bilgisayarı hiç kapatmadığınız için bir önceki günün saatleri kalıyordu sistemde. Bu sorun düzeltildi, tarihte değişiklik olduğunda otomatik o günün saatleri programa yansıyacaktır.
en son sürüm için

https://www.bilgisayarbilisim.net/kaynak_yonetimi/okul-zil-programi.28/history

adresinde 5.4.1 sürümünü indirebilirsiniz
Elinize Emeğinize Sağlık Hocam.

Teşekkürler. Fakat çıkış yapınca yapılan ayarlar sıfırlanıyor. Ben mi yanlış yapıyorum acaba
Ayarları kaydet yaptıysanız ayarlar değişmez. Mesela zil durumunu bir etkinlik için kapattınız açmayı unuttunuz. bilgisayarı kapattınız ve ertesi gün bilgisayarı açtığınızda zil kapalı durumda devam edecektir. ayarlar, melodi ayarları, zil durumu ses seviyesi kayıt altındadır.

Hocalarım, kendi okulumda bir sıkıntı yok zil çalmaması gibi sizlerden ricam hangi saatte zil çalmıyorsa bana bildirirseniz sevinirim. Programın kodlarını tekrardan inceleyeceğim.

Hocam zil çaldıktan sonra Windows seslerini kapatma zil çalacağı zaman açsa bu mümkün müdür acaba?

İyi günler Arkadaşlar. Zil Programında şöyle bir sıkıntımız var. Programın ses düzeyini iç dış hoperlöre göre ayarlayınca, mikrofon konuşması ses düzeyi ile konuşma ses düzeyi farklılık gösteriyor. İstiklal Marşı öncesi konuşma yapıyorsun sesi ona ayarlıyorsun İstiklal Marşını açınca ses az geliyor. Zil ses düzeyi ile İstiklal Marşı ses düzeyi ayrı ayrı ayarlanabilir mi?

yeni zil ekleyemiyorum. melodi9 olmuyor mesela. her ders farklı zil çalsın istiyoruz. 16 farklı zil mesela.

Geri