okul zili programlama?

Kodla Büyü

hasanbiltek

Aktif Üye
arkadaşlar okulumuzda markası class ps 724 olan bir zil sistemi var. zil programlarından bahsetmişsiniz bu konu hakkında hiçbir bilgim yok. farklı ziller çaldırmak için neler yapmalıyız? Bilgisayar bağlantısı mı gerekiyor, bu marka destekler mi programı nasıl yükleriz?
şimdiden teşekkürler

hocam biz genelde forumda bahsi geçen zil programlarını kullanıyoruz. Yardımcı olamayacağım malesef.

hocam class ps 724 zil programı değil şu saati falan ayarlanınca çalan cihazın markası
siz zil programlarını nasıl kullanıyorsunuz, sistem nasıl işliyor?

hasanbiltek' Alıntı:
hocam class ps 724 zil programı değil şu saati falan ayarlanınca çalan cihazın markası
siz zil programlarını nasıl kullanıyorsunuz, sistem nasıl işliyor?

hocam zil programı kullanmak için eski zilinize ihtiyacınız yok,
bilgisayarınıza kuracağınız okulzili programınının aracılığıyla, bilgisayardan çıkan zil seslerini okula duyurmak amacıyla,
bilgisayarınızın ses kartından bir ses kablosu aracılığı ile okulunuzun ses yayın cihazı yani amfi sine bağlıyorsunuz,
amfinizin sürekli açık kalmaması ve ısınma,cızırtı vs yapmaması içinde AKAÇ bağlıyorsunuz,

size önerebileceğim www.zilenyum.com adresine girip ayrıntılı bilgiye ulaşmanız.....

bizim okulda da class model ps 724 model zil sistemi var. okulun altını üstüne getirdim bulamamıştım kullanma klavuzunu. sonunda buldum. güle güle kullanın. kağıt çok deforme olmuş ama okunuyor.

Ekli dosyalar

• class_model_ps_724.rar
    4.1 MB · Görüntüleme: 1,269
Geri