Okul Ziyaretçi Takip Proğramı İndir

Kodla Büyü
adsiz66.jpg

Okullarda kullanılabilecek basit ve kullanışlı bir proğram.

Ekli dosyalar

• Ziyaretçi Takip 1.0.rar
    4.4 MB · Görüntüleme: 833
hocam teşekkürler
ellerine sağlık...
nasıl yaptın acaba?
kendi okulumuza göre uyarlayabilirmiyiz?
saygılar

hocam win7 de çalışmıyor program. NÖbetçi kaydı yaptı diyor. Fakat ziyaretçi kaydı yaparken nöbetçi kaydı yapın diyor. Bir sıkıntı var.

hocam win 7 de şimdi kurdum...bende bir sorun çıkmadı...hatta rapor bile aldım..nöbetçi isimleri no ve sınıf seçtim 3 adet....
setup factory ile galiba kurulum gerçekleşmiş ama...
alt yapı hangi program merak ettim...
kendi okulum için biraz daha gelişmiş birşey olmaz mı acaba
yani nöbetçi öğrencinin olduğu yere bir kamera
gelen kişinin tc kimlik noyu al oda mernisten tüm bilgileri aktarsın...hatta adres bilgilerini yine mernisten çekelim...rapor alırken de böylece resim ve diğer bilgiler çıkar...
tabi denebilir merkez bankasına mı giriş yapılıyor..parmak izi alsaydın bari...saygı duyarım...sadece bir fikir...
güzel bir düşünce teşekkürler...

sarpedon218' Alıntı:
adsiz66.jpg

Okullarda kullanılabilecek basit ve kullanışlı bir proğram.

günülük kayıt şifresini giriniz de şifre nedir acaba bu arada win7 de çalışıyor sıkıntı yok

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    61 KB · Görüntüleme: 1,969
cihanmnsl
Düşüncelerinin tamamı proğrama eklenebilir. Ama Tc kimlik no ile kişi bilgilerinde sadece doğrulama yapabiliyorsun bildiğim kadarıyla. Buda proğram kullanımında bir kolaylık yapmaz sadece güvenilirliği aratar bilgilerin. Webcam foto kaydını da zaman bulabilirsem ekleyebilirim. Birde bir kişi daha önce geldiyse kimlik numarasını girince diğer bilgiler otomatik veri tabanından aktarılabilir.Şifre şimdilik 1234 ama ileride günlük şifre uygulamasına geçilebilir. Raporlar zenginleştirilebilir.

Proğram: VBasic6.0 ile acele olarak 1 günde yapıldı zamanla daha da zenginleşecektir.
www.saray75yilioo.k12.tr

sarpedon218' Alıntı:
cihanmnsl
Düşüncelerinin tamamı proğrama eklenebilir. Ama Tc kimlik no ile kişi bilgilerinde sadece doğrulama yapabiliyorsun bildiğim kadarıyla. Buda proğram kullanımında bir kolaylık yapmaz sadece güvenilirliği aratar bilgilerin. Webcam foto kaydını da zaman bulabilirsem ekleyebilirim. Birde bir kişi daha önce geldiyse kimlik numarasını girince diğer bilgiler otomatik veri tabanından aktarılabilir.Şifre şimdilik 1234 ama ileride günlük şifre uygulamasına geçilebilir. Raporlar zenginleştirilebilir.

Proğram: VBasic6.0 ile acele olarak 1 günde yapıldı zamanla daha da zenginleşecektir.
http://www.saray75yilioo.k12.tr

değerli hocam,
vakit ayırıp da cevap verdiğin için teşekkür ederim...
çalışmalarınızın devamını temenni ederek
saygılarımla....

Geri