Okula alınacak bilgisayarlar??

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar bir ortaokulda çalışıyorum okulumuza müdürümüz yeni bilgisayarlar alacak bilişim sınıfı için sizce bu bilgisayarların özelliği ne olmalı? ? Göreve yeni başlıyorum müdür benden bilgisayar özelini liste olarak istedi.yadımı olursanız sevinirim

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler ama normal masaüstü alıcaz bana bilgisayarın özellikleri konusunda yardımcı olursanız sevinirim işlemcisi ekran kartı ram hard diski falan nasıl olsun önerilerinizi bekliyorum

Hocam öncelikle elinizdeki maddi imkan ne kadar, pc başı ne kadar ücret verilebilir ona göre bir konfigurasyon çıkarılır.

sdd disk olan, 8 gb, i3 işlemcili ortalama bir makina monitör ile 1200+- tl civarı filan çıkabilir..

Hocam en fazla 1500 TL olacak vatan teknosa bimeks gibi bir yere bakıyım diorum bizi 10 yıl götürecek bilgisayarlar olması lazım yardımcı olursanız çok sevinirim

valla ben yerinizde olsam kendim toplardım o paraya çok güzel makineler çıkar :)

kendim toplarim derseniz g4400, 8gb ddr4 ram, 128 gb ssd li bir makine oneririm, anakarti da uyumlu bisey secersiniz. ozel bir is yapmayacaksaniz ekran karti almayin gereksiz, uzun yillar gitsin istiyorsaniz kasada cok ucuza kacmayi mumkunse bakin gorun kagit gibi olmasin.

toplama almak mevzuata tam olarak uygun degil, o kisimda mudurun isi raconuna uydurmasi gerekir bilgijiz olsun.

Intel pentium G3250
Asus H81M-K
Kingston 4 gb 1333mhz
Sandisk 120 gb SSD
Kasa
Klavye+mouse
650 TL

18.5 monitör 250 TL

Ben bu sistemden 17 adet aldım.
Meslek lisesine alacağım, işimi görecek. Fikir olmasi açısından yazdim.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri