okula projeksiyon alıyoruz..yardım!

Kodla Büyü

tsgursoy

Site Gezgini
arkadaşlar okulumuza projeksiyon alıyoruz.. ne marka, hangi özellikler olmalı yardımcı olur musunuz? fiyat olarak 1500-2000 ytl arası olacak..

epson s4 1800 veya 2000 ansılumen
aynı ozellıklerde acer onerebıllırım okulda sene basında aldık performasn ıyı kolay kullanım menuler basıt
yok paramız cok dıyorsanız sony

kullanmadıgım ıcın bır sey dıyemeyecegım sayın hocam okulumda epson s3 s4 toshıba ve acer var bunlar hakkında bılgım var ama nec nasıl fıyat performans bılmıyorum ozellıklerınıde ıncelemedım acıkcası ama bu soyledıklerım saglam makınalar

s3 v3 s4 ün üretimi yok artık elde kalanlar var ama tavsiye etmem. Zamanında çok sattıldı o ürünlerden. Şimdi aynı fiyata sıfırını alabilirsiniz ayrıca epsonların diğerleriinden çok daha fazla farkı var en önemlisi 3 sene garantililer. Epson S52 nin şu anki fiyatı 400€ artı kdv eğer bağış olarak gösterilirse ödenmiyor.Okulumuzun adı ne hocam?

hocam biz okula 14 adet projeksiyon aldık tüm sınıflara koymak için. araştırmamız sonucu en uygun BENQ ların 600*800 pixsel olanlarını tercih ettik (sanırım 1800ansilümen di yine bakarım) ve memnunuz, gündüz perdeler açıkken bile sınıfta gayet güzel görüntü veriyor. fiyat olarakta fena değil.

Epson

Hocam epson S52 ve S serileri sorunlu haberiniz olsun. Burada 2 okul aldık görüntü net ama yazılar okunmuyordu sonra teknik servise gitti tüm lamba kısmı değişmiş. Biraz düzeldi ama yinede iyi değil. Ucuz ve sorunlu.
Acerler epsona göre daha iyi. Aynı fiyat aralıklarında acerin kalitesi daha iyi. Tabi kalkar epsonun çok pahalı projeksiyonlarından alırsın o farklı ama orta düzeydeki projeksiyonlarını önermem.
1500- 2000ytl arasında bence toshiba, sony al. BENQ larda fena değil.

Ben kendi okuluma 5 tane acer aldım 3 ay önce.ACER - X1160, 2000 ANSI, 2000:1 KONTRAST ORANI, 800x600 ÇÖZÜNÜRLÜK
Sınıflara kurdum. Gayet memnunum şimdilik, fiyatıda çok uygun. Eğer okul için alıcaksan bence çok pahalı birşey almana gerek yok.Tanesini 760 Ytlden almıştım. Tavsiye ederim.

http://www.webdenal.com/store/acer-x116 ... ategory=36

BenQ ların bi 512 li modeli var...900 lira...
Sendeki para ile 2 tane alınır hocam....:)Ve çokta güzel...

biz okula 6 tane benq 511+ aldık kdv istisna belgesi ile kdv ödemeden aldık. tanesi 635 ytl ye mal oldu. 2000 Ansilümen, şu an kullanıyoruz gayet ii memmnunuz.

Özellikleri konusunda beni de bilgilendirirseniz memnun olurum ama size bir öneride bulunabilirim. Sizin işinizi ne kadar görür bilemiyorum ama sınıfına almayı düşünen arkadaşlara da bunu önerdim, fiyat çok uygun. Hatta uygun olsam ben de eve bir tane alacaktım ama olmadı. IVO PRO gittigidiyor'dan aratarak bulabilirsiniz. Halen satıştadır umarım.289,00 USD+ KDV 443,33 YTL oluyor, havale il 421,16 YTL (%5 havale indirimi var) Bir arkadaşım kendi okuluna da aldı, okulda müdür olarak görev yapıyor.
Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Bu arada TV özellii de var doğrudan TV bağlantısı sağlıyor, seminerlerde TRT4 işini de dev ekran yaparsınız:)

cagdas' Alıntı:
hocam biz okula 14 adet projeksiyon aldık tüm sınıflara koymak için. araştırmamız sonucu en uygun BENQ ların 600*800 pixsel olanlarını tercih ettik (sanırım 1800ansilümen di yine bakarım) ve memnunuz, gündüz perdeler açıkken bile sınıfta gayet güzel görüntü veriyor. fiyat olarakta fena değil.

BENQ yu tercih et memnun kalmayan yokk..

Epson s serisinden çok memnunduk oysaki biz hem 3 senede garantisi vardı ayrıca ampülüde ucuz. Ayrıca amerikanında en çok satan projeksiyon markası. Ben hala epsonu tavsiye ediyorum. Ama spot almamaya gayret gösterin. ayrıca x52 de yeşil tahtada beyaz tahdata gösterdiği gibi gösteriyo ve hatta ışıklar açıkmış yada güneş varmış hiç farketmiyor.

elbette ki Dell...Bende dell var perdesiz izliyoruz.Diger sınıflar epson ve acer kullanıyor.Acayip bir ışık gücü ve canlılık var.Ogretmenler ve güneş deli oluyor.

Geri