Okula vpn faturası geldi?

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar Türk telekom tarafından okulumuza hesap iptali sözleşme bildirim mektubu geldi.
Mektup aynen şöyle...
Kurumunuz adına kayıtlı bulunan 2011.......... numaralı TT VPN hizmetine ait hesap 2019.12.18 tarihinde iptal olmuştur. Şirketimizle imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesi 2019.12.18 tarihinde hükmen feshedilmiştir. İptal faturasının ödenmesi gerekmektedir. Fatura tutarı 1,000.35x3= 3,000.05 TL.

Ne olduğu konusunda bir fikrim yok. Komple interneti mi iptal ettiler?
Vpn hizmeti aldığımızı sanmıyorum. Ayrıca ne gerek var?

Bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim.

sınıflarda akıllı tahtalarda internet yok mu?
bu fatih projesinin internetinin faturası. borçları çıkarıp mys den ödenek isteyeceksin ama bunu önceden yapman gerekirdi. faturaları isteseydiniz ya neden geç kaldınız. bu borç muhtemelen okul aile birliğine kalır . müdür de epey patlar

bu faturaları göndermedi türk Telekom bulunduğumuz ilçede daha sonra ilçe olarak istendi faturalar 019 haziran a kadar olanlar gönderildi bu tarihten sonra bakanlık ödeyecek denildi bu okuldan ziyade ilçenin de sorumluluğunda gelmeyen faturayı araya araya zor alıyoruz telekomdan telekomda bir düzensizlik var ama bilemedim

bu faturaları göndermedi türk Telekom bulunduğumuz ilçede daha sonra ilçe olarak istendi faturalar 019 haziran a kadar olanlar gönderildi bu tarihten sonra bakanlık ödeyecek denildi bu okuldan ziyade ilçenin de sorumluluğunda gelmeyen faturayı araya araya zor alıyoruz telekomdan telekomda bir düzensizlik var ama bilemedim
Evet telekom göndermiyor faturaları. Çok ciddi sıkıntı var. Mailde atmaz oldu. Gidip zorla alıyoruz faturayı telekomdan. Ödenek isteyip bekliyoruz. epey bir süre sonra geliyor. İşlemleri halledip mal müdürlüğüne veriyoruz. Bir süre sonra tekrar telekomdan fatura isteyince geçmiş aylara ödenmemiş diye fatura çıkartıyor. Mal müdürlüğünden tekrar ödeme belgelerini alıp telekoma gidiyoruz. orada tamam sistemden düştük diyorlar. birkaç ay sonra tekrar gidince telekoma yine aynı faturaları ödenmedi diye çıkartıyorlar karşımıza. ben artık pes ettim şahsen.
bu telekom ve sgk işleri beni yaşlandırdı yeminle. zaten projenin haddi hesabı yok. sonra neden kimse idareci olmuyor. zaten suç hep idareciyi bulur

arkadaşlar teşekkürler anladığım kadarıyla vpn diye ayrı bir hizmet faturası yok iş tamamen bürokratik

Fatih projesi fiber interneti VPN olarak geçiyor.
Onların faturası bunlar. Ama anlamadığım neden dolayı iptal olmuş bunlar. Bina vs mı değiştirdiniz.

Adamlar hem fatura göndermiyor hemde üstüne haklı çıkıyor böyle bir saçmalık var. Okul mailine her ay gönder işte faturayı illa telefonla arayıp toplu fatura istemek gerekiyor...

Geri